Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QASHQAI 2019 SILNIK 1,3


Jureczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w nowym samochodzie Qashqai -silnik 1,3(hr13)-2019r posiada pod maską osłonę zasłaniającą silnik ?Zauważyłem że w moim -nie ma i nie wiem czy

tak ma być czy jej nie założono w salonie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolegę i prosimy by się wcześniej rozejrzał...masz J11 ,a piszesz post w J10.

Poszukaj w tematach o1.3 może coś znajdziesz .A jak nie ,to na pewno ktoś odpowie bo jesteś już u :siebie: w J11 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Nie ma osłony. Trochę śmiesznie to wygląda w czasach, gdy większość silników ma takowe osłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bywa wkurzające, gdy w samochodach za grubo ponad 100 tys. obserwuje się parogroszowe oszczędności. Często brak jest kieszeni za fotelem kierowcy. Plastiki z tyłu są gorszej jakości niż z przodu. Brak haczyków na siatki i jakiejkolwiek zapory przed przemieszczaniem się przedmiotów w bagażniku i tym podobne duperele. Nie punktuję tutaj Qashqai'a J11, tylko uogólniam. Ktoś obliczył, że różnica cen surowców do produkcji plastikowych elementów wnętrza, pomiędzy samochodem ze średniej półki, a samochodem z wyższej, to ok. 500 zł. Dorzucił bym jeszcze 500 zł zysku dla producenta, byle plastiki były naprawdę wysokiej jakości, i w moim Qashqai,u jednakowe z przodu z tyłu. Aha, i jeszcze parę za pokrywę silnika , bo po otwarciu maski jest wrażenie bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli mówiąc o bałaganie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, JACKO29 napisał:

Co masz na myśli mówiąc o bałaganie???? 

Mówię o wrażeniu jakie robi plątanina przewodów, rurek i elementów nie przykrytych jakąś pokrywą. To jak dawno temu u moich dzieci. Jak kazałem posprzątać, to się spychało wszystko w jeden kąt i byle było czymś przykryć. Jak przykryli, to od razu wrażenie było lepsze, choć bałaganu nie ubyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem 1.3 pod maską,ale z tego co mówisz to jest goły jak  dawny 1.2 Ja jak miałem 1.2 to zaadaptowałem pokrywę z 1.2 TCe pasowała idealnie.Może w mercedesie,albo miśku można taką dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem 1.3 pod maską,ale z tego co mówisz to jest goły jak  dawny 1.2 Ja jak miałem 1.2 to zaadaptowałem pokrywę z 1.2 TCe pasowała idealnie.Może w mercedesie,albo miśku można taką dostać?
Czy taka będzie dobra?f95901935e0c7a6a57d187824cb62fe7.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką wąską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dieselku pokrywa jest oryginalnie założona. U Was zajumali?  
Nie, nam za brak pokrywy odliczyli 5 tysi

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2020 o 21:09, Guzior napisał:

Nie masz gdzieś jakiejś foty emoji4.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Chyba to było to...

68403df94f63957cfbbde99a2ba6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ekstra zamocowań.Są po prostu śruby

U mnie w 1.2 tak to wyglądało

312.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ekstra zamocowań.Są po prostu śruby
U mnie w 1.2 tak to wyglądało
post-15221-0-55693800-1473414416.jpg
Widzę, że taka trochę pokombinowana bo oryginalnie ma napis Renault tce

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeca nie mogłem wpuścić Reni pod maskę Nissana ! :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ta osłona pasuje tylko do silnika 1.2? Czy ktoś może próbował coś wykombinować do silnika 1.3? Przeglądałem gdzieś test Renaut Kadjar 1.3 turbo i również silnik nie posiadał żadnej osłony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...