Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T30 2001 - PODSWIETLANIE DESKI ROZDZIELCZEJ + RADIO MULTIMEDIALNE + RDZA BŁOTNIK TYŁ - orientacyjny koszt blacharza


michal1406

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam ogólnie problem z podświetleniem deski rozdzielczej (t30 -2001, benzyna), chodzi o prędkość - podejrzewam, że przepaliła mi się lampka, bo podświetla się tylko połowa prędkościomierza do 100 km/h. Wie ktoś jak to naprawić i jak dostać się do tej lampki?

Druga sprawa to radio - chciałem wymienić to oryginalne na dotykowe i ktoś poleca jakie będzie pasować rozmiarowo do tego modelu? Może jakieś konkretne polecacie, które u Was się sprawdziły?

Muszę jeszcze wymienić fotele albo tapicerkę na przednich siedzeniach lub całe fotele (jak ktoś ma komplet przód beżowa skóra w dobrym stanie to proszę o kontakt) i rdza mi się pojawiła na tylnych nadkolach i zastanawiam się jaki to koszt. Orientuje się ktoś ?

Pozdrawiam,

IMG_8295.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał poszukaj jest cały wątek o radiach...najpierw szukamy

Błotniki tył to normalna wada w xsie. Możesz oczyści samemu rdzę i zabezpieczyć minią i farbą czarną. Prawdopodobnie masz już grubą korozję idącą w stronę wlewu paliwa. Tylko jej nie widzisz. Też jest o tym cały wątek. Dlatego szukamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założone i przycięte chyba z tego co pamiętam z busa sprintera czy coś podobnego. Muszę tylko kupić jakieś listwy i przykryć ale jakoś nie mam czasu

IMG_20181011_140023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mega sprawa. Pamiętam, że lata mijały a nikt nie dał rady tego zrobić...

Niestety te wkręty będą śmiercionośne dla rantów. Pamiętajmy, że rdza wchodzi tam od środka a nie od błotnika. Rodzi się między zgrzanymi kawałkami blachy u góry.

2 godziny temu, michal1406 napisał:

Witam,

mam ogólnie problem z podświetleniem deski rozdzielczej (t30 -2001, benzyna), chodzi o prędkość - podejrzewam, że przepaliła mi się lampka, bo podświetla się tylko połowa prędkościomierza do 100 km/h. Wie ktoś jak to naprawić i jak dostać się do tej lampki?

Druga sprawa to radio - chciałem wymienić to oryginalne na dotykowe i ktoś poleca jakie będzie pasować rozmiarowo do tego modelu? Może jakieś konkretne polecacie, które u Was się sprawdziły?

Muszę jeszcze wymienić fotele albo tapicerkę na przednich siedzeniach lub całe fotele (jak ktoś ma komplet przód beżowa skóra w dobrym stanie to proszę o kontakt) i rdza mi się pojawiła na tylnych nadkolach i zastanawiam się jaki to koszt. Orientuje się ktoś ?

Pozdrawiam,

IMG_8295.JPG

like za fotkę, piękne autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego michal1406 na tym forum obowiązuje zasada że w jednym wątku poruszmy jeden temat.

Druga to taka, że przed założeniem nowego tematu sprawdzamy czy już taki nie istnieje.

Proszę przeczytać regulamin.

Zamykam wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...