Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Panel regulacji okien


ArtM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem panel od regulacji okien, na taki który jest podświetlany. Przyszedł dzisiaj, święci na pomarańczowo, wszystko pasuje idealnie

20200420_200709.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tylko podświetlany przycisk od blokady okien, nie wiem czemu ale to jest we wszystkich takich panelach bo sprawdzałem. Na żywo wygląda lepiej.

20200420_205859.jpg

Edytowane przez ArtM
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za patafiany w tym Nissanie... gotowy panel jest w QQ i to z jakimi bajerami ehhh ;/
(nawet patrzyłem na podmiankę ale zupełnie inne wtyczki, cwaniaki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ArtM napisał:

Nic nie trzeba rozkręcać, musisz podważyć cały panel wraz z tym plastikiem.

Ok. Dzięki za info i pomysł. Kupilem zestaw na wszystkie drzwi. Jak przyjdzie to odkażę i powalczę z montażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodajcie linka,nie chce mi się wertować całego Ali. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Manjfrend przysłał panele, jakościowo są identyczne jak oryginał. Montaż we wszystkich drzwiach zajął może pół godziny. Jedyna różnica, jakkolwiek to brzmi, to inna orientacja wtyczek na panelu kierowcy :) 

20200518_194039.jpg

20200518_194052.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podświetlenie jest stałe non stop? Czy odpala się wraz z pozostałym podświetleniem przycisków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kolor_pl napisał:

Czy podświetlenie jest stałe non stop? Czy odpala się wraz z pozostałym podświetleniem przycisków?

Podświetlenie przycisków włącza się wraz z przekręceniem kluczyka/wciśnięciem przycisku start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta informacja jest w oryginalnym w panelu to pewnie zgodnie z włączeniem świateł... Uuu czyli majfriend nie dał rady?

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Smakor napisał:

Skoro ta informacja jest w oryginalnym w panelu to pewnie zgodnie z włączeniem świateł... Uuu czyli majfriend nie dał rady?

Szczerze mówiąc, nie robi to większej równicy. Podświetlenie jest tak delikatne, że w dzień, nawet zasłaniając panel ręką, ciężko jest zauważyć, że coś tam świeci tym bardziej, że symbole są białe i dodatkowo odbijają światło. Za to w nocy, kolor podświetlenia jest identyczny jak w fabrycznych przyciskach, dla niewtajemniczonych, wygląda jak OEM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W moim przypadku, drzwi pasażera, podważyć plastik, tylne drzwi odkręcić śrubę i podważyć, natomiast w przypadku drzwi kierowcy musiałem zdjąć listwę ozdobną oraz uchwyt drzwi, dopiero wtedy mogłem wyjąć panel, ale efekt jest ekstra.

Zrzut ekranu 2020-06-16 o 20.39.50.png

Edytowane przez neuspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło bez demontażu dodatkowych elementów. Tylko po jednej śrubie w tylnich drzwiach. Reszta na wcisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez większego rozbierania, trochę gimnastyki. Trzeba go poważyć z boku i w tylnej czesci. Potem wysunąć trochę do tylu i delikatnie manewrować. Mam wersje poliftową z 2018. Chociaż boczki  drzwi się w tym lifcie nie zmieniły.

Edytowane przez Emjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Emjot napisał:

Bez większego rozbierania, trochę gimnastyki. Trzeba go poważyć z boku i w tylnej czesci. Potem wysunąć trochę do tylu i delikatnie manewrować. Mam wersje poliftową z 2018. Chociaż boczki  drzwi się w tym lifcie nie zmieniły.

Robiłem tak i dziad nie chciał wyskoczyć wiec rozebrałem więcej :) rocznik 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że się udało.

Przy okazji, @neuspeed - te chromowane końcówki przycisków miałeś w standardzie od chińczyka czy doklejałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...