Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualizacja oprogramowania radia nc przed liftem


Rapi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.05.2022 o 09:01, mariush napisał:

Witam. Dokładnie tak :) Po aktualizacji wszystko działa poprawnie. Pozdrawiam

Aktualizacja do wersji D605 przebiegła pomyślnie i radio rzeczywiście wyłącza się prawidłowo - po otwarciu drzwi kierowcy.

Teraz programy DAB zmieniają się z kierownicy wg zaprogramowanej kolejności. Programy FM natomiast nadal zmieniają się wg listy FM, a nie wg zaprogramowanego porządku, niestety.

Innych widocznych różnic nie zauważyłem. Pewnie poprawiono problem z pojawiającym się sporadycznie restartem systemu i recepcją sygnałów DAB i GPS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 19.05.2021 o 18:20, q11owner napisał:

Hej, Próbowalem dziś zrobić aktualizację. Niestety po uruchomieniu aktualizacji, rozpoczyna się inicializacja a potem wyrzuca komunikat jak na zdjęciu. Co z tym zrobić?

sysupdate.jpg

Mam ten sam problem. Ktoś wie jak to rozwiązać? Qashqai j11 2017 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rihars napisał:

Mam ten sam problem. Ktoś wie jak to rozwiązać? Qashqai j11 2017 1.2

Tak jak by nie rozpoznaje włożonego pendraka z oprogramowaniem. Może masz je w folderze zamiast od razu na głównym dysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, estradonai napisał:

Tak jak by nie rozpoznaje włożonego pendraka z oprogramowaniem. Może masz je w folderze zamiast od razu na głównym dysku?

Wszystko wypakowane. Pendriva sformatowany. Próbowałem z 2 różnych źródeł pobrać aktualizacje i nic. Może źródła trefne? 

 

Ostatnie źródło: https://mega.nz/file/kBsGwagC#5U4zH2x96jqBN3vg2ED_VcYHYvC3AiH6MY8kXCC2tNA

Edytowane przez Rihars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu próbowałeś? Znaczy, dziś serwer wywala błąd, ale tu są jakieś zipy z kodami software jakie są w radiach bosch.

https://oss.bosch-cm.com/nissan.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tomkek1912 napisał:

A tu próbowałeś? Znaczy, dziś serwer wywala błąd, ale tu są jakieś zipy z kodami software jakie są w radiach bosch.

https://oss.bosch-cm.com/nissan.html

Jak zacznie host działać to zerknę.

Tym którym działa skąd braliście update? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 11.05.2022 o 09:01, mariush napisał:
W dniu 8.05.2022 o 19:02, rezyser napisał:

Podobno po aktyalizacji zmiana programow radiowych z kierownucy dziala poprawnie, bo nastepuje wg kolejnosci zaprogramowanych stacji 1...6. A z jakiego linku pobrałeś aktualizację do D605? 

Witam. Dokładnie tak :) Po aktualizacji wszystko działa poprawnie. Pozdrawiam

Czyli jest jakaś widoczna poprawa. Ja mam soft D205 więc chyba spróbuję. A jest może jakiś jeszcze nowszy soft?

20230606_142202-min.jpg

Próbuję też testować ustawienia w drugim ukrytym menu (dzień/noc+enter).

Na razie mam ustawione tak:

 

20230606_143518-min.jpg

20230606_142512-min.jpg

Edytowane przez melonowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...