Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pożegnanie


sq9mcs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili.

Nastał czas w którym przyszło się rozstać. Sprzedałem mojego R51, skończył się pewien rozdział a zaczyna następny. Przez te wszystkie lata starałem się dzielić zdobytą wiedzą i doświadczeniem z wszystkimi potrzebującymi. Mam nadzieję że informacje przydały się i uleczyły nie jednego Patka.

Mój Patek zostaje w Krakowie. Mam nadzieję że następny właściciel będzie o niego dbał. Nic nie wynagrodzi mi włożonego do niego serca i czasu, pieniędzy się nie liczy :D. Ale takie jest życie,  a pasja do motoryzacji zostaje zawsze.

Obecnym posiadaczom życzę spokoju i bezawaryjnej jazdy. Nowych zachęcam do zakupu. R51 to bardzo dobry samochód. Ma swoje bolączki ale da się z tym żyć. Wiele można zrobić samemu co daje wielką satysfakcję. 

Co dalej? Wracam do "świnki" (Subaru). 

Jakby coś to jestem dostępny więc walcie śmiało, co będę mógł to pomogę.

3majcie się :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2020 o 00:32, sq9mcs napisał:

Co dalej? Wracam do "świnki" (Subaru). 

Łeee, to słusznie. Mam 3 takie oprócz Patka i nie narzekam ;)  Ja jestem jeszcze bardziej "powalony", bo nie umiem się pozbyć, a tylko dokupuję kolejne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
18 minut temu, Popeye napisał:

Mam 3 takie oprócz Patka i nie narzekam ;)  Ja jestem jeszcze bardziej "powalony", bo nie umiem się pozbyć, a tylko dokupuję kolejne 

Jak to mawia nasz kolega Kubuś - "kto bogatemu zabroni" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sq szerokiej drogi stary druhu.

Ja poszedłem w inną stronę, kupiłem granda srt. A patkiem po polach, lasach i łąkach. Ostatnio dziewczyny (moje 4 sztuki) miały chyba lepszy ubaw ode mnie. 

A subaru też mi chodzi po głowie. Kto wie, może kiedyś..... 

Pozdrawiamy serdecznie 

Ml 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szerokości i dzięki za wszystkie porady (nadmieniam, że będę pewnie jeszcze Cię męczył, oby nie było potrzeby :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczyny dzięki za wszystko.

Przesiadam się do WRXa VA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już zupełnie co innego niż Path .

Tu już nisko i się jeździ ...."d..pą po piasku".:D

Fajna furka . Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Michał serdeczne dzięki za wszelką pomoc i wkład w długowieczność Patkowej nacji. Bez wścibskiej natury takich zapaleńców jak Ty wiele z nich rdzewiało by na szrotach.

Jak znam życie pewnie jeszcze się do Ciebie czasem uśmiechnę, żeby trochę wiedzy wyrwać :)

Puki co pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...