Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

2.2 114km nie odpala


pikeft

Rekomendowane odpowiedzi

Witammam problem z moim Xem,

Auto jeździło nomalnie bez żadnych problemów, wczoraj z rana odpalił normalnie ale po południu gdy chciałem wyjechać z pracy auto już nie odpalało.

Kręci ale nie zapala.

Odpala na plaka ale jak mu się go zabierze gaśnie jakby nie dostawał paliwa. Po zdjęciu wężyków z filtra paliwa i próbie odpalenia nie pompuje nimi paliwa na wtryski też go nie podaje, na komputerze wychodzą takie błędy,ktoś ma pomysł? ff4993b9eca167e7c1fcf113a79284c6.jpg

 

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na problem z NATS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jako sposób można to zdiagnozować?
W zeszłym tygodniu wymieniłem fabryczne radio na 2din czy to może być przyczyną?

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wygląda na problem z NATS
W jaki sposób to zdiagnozować?

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pikeft napisał:

W jako sposób można to zdiagnozować?
W zeszłym tygodniu wymieniłem fabryczne radio na 2din czy to może być przyczyną?

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

W jaki sposób to zdiagnozować?

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Ile masz kluczyków do auta ?, jeśli dwa spróbuj drugim. Generalnie w większości aut imo nie ma nic wspólnego z radiem ale taka ewentualność może istnieć :bezradny:.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz kluczyków do auta ?, jeśli dwa spróbuj drugim. Generalnie w większości aut imo nie ma nic wspólnego z radiem ale taka ewentualność może istnieć :bezradny:.   
Kluczyk mam niestety tylko jeden, jeszcze pytanie czy obudowie powinna być jakaś kostka/transponder immo?

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u speców od kluczyków twierdzą że zgubiłem kostkę z kluczyka i muszę im przyprowadzić autko co by zrobili nowy transponder, zobaczymy czy to to. d2847ec283f70962492112e38c489f63.jpg

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na 90 % to bo w twoim kluczyku nie widzę transpondera, musiałeś go zgubić jak kluczyk ci spadł i się rozczepił, czy w jakiś inny sposób. Cenowo myślę że fachowcy wezmą za to około 300 - 500 zł.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowany był immobilizer ze względu na brak kostki, już ogarnięte.

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...