Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Naprawa gwarancyjna - 3 miesiące oczekiwania


saarkazm

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

od końca stycznia oczekuje na naprawę gwarancyjną QQ J11 rocznik 2019 (awaria rozrusznika). Od 3 miesięcy nie jestem w stanie się dowiedzieć od ASO (emaile, telefony etc) kiedy samochód zostanie naprawiony.
Jedyna informacja, że rozrusznik jest na liście priorytetowej w centrum logistycznym w Amsterdamie.
Mam samochód zastępczy więc nie ma tragedii z przemieszczaniem ale tak długie oczekiwanie na naprawę zaczyna mnie delikatnie mówiąc niepokoić (auto stoi pod chmurką 3 miesiące).
Czy ktoś z Was spotkał się z takimi sytuacjami w ostatnim okresie czasu ?.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lawnowerman napisał:

Auto na firme, w leasingu czy prywatnie?

A co to zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie mają cześci.. to nie Mercedes... tu się czasami trzeba naczekać czasami nawet kilka miesięcy. Diler chętnie by pogonił twój pojazd , robi wszytko aby go naprawić , ale jak nie ma cześci to nic nie jest w stanie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OsobaNN napisał:

Nie mają cześci.. to nie Mercedes... tu się czasami trzeba naczekać czasami nawet kilka miesięcy.

Zrozumiałe, że trzeba trochę poczekać, ale żeby od stycznia nie dotarł rozrusznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamówili pewnie odpowiedniej ilości i nie ma na magazynie.. raczej to nie pada często więc nie mają. Nie pierwszy przypadek ogólnie ,że ktos czeka ... na karbonowe elementy do R35 to nawet ponad 6 miesiecy trzeba czekać bo nie ma w Europie i lecą... w sumie to płyną z Japoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...