Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Recommended Posts

Rafalwwl

Mam pytanie-kupiłem Rouge 2018, chciałbym założyć lampy full led, jest w ogóle taka opcja ? Zdaje sobie sprawę że samo poziomowanie nie będzie działać ale chodzi mi o światło mijania, drogowe może ktoś na forum podjąłby się tego ?

Cbr600

Witam przerabiałem podobny temat w qashqaiu i sprawa wyglada tak : należy przeprogramować moduł IPDM, przerobić wiązkę elektryczna przy lampach i dołożyć czujnik wysokości pojazdu gdyż ledy maja automatyczna regulacje wysokości.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rafalwwl

Dzięki serdeczne za pomoc, kupię lampy i resztę pokombinujemy coś może się uda bo słaboo na zwykłych żaróweczkach :) 

Cbr600

Zapewniam ze bedzie bardzo cieżko musisz wiedzieć co robisz akurat ta przeróbka wymaga naprawdę dużej wiedzy. Popierwsze musisz mieć Consult do kodowania Ipdm i znac numer kodowania. Po drugie schemat instalacji jak przerobić ją przy lampach i gdzie wpiąć czujnik wysokości jak tego nie zrobisz dobrze mozesz uszkodzić IPDM i bedzie choinka na zegarach.
Samo podłączenie lamp nic nie światła bede migać jak stroboskop szkoda tylko kasy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk