Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampy Led


Rafalwwl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie-kupiłem Rouge 2018, chciałbym założyć lampy full led, jest w ogóle taka opcja ? Zdaje sobie sprawę że samo poziomowanie nie będzie działać ale chodzi mi o światło mijania, drogowe może ktoś na forum podjąłby się tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam przerabiałem podobny temat w qashqaiu i sprawa wyglada tak : należy przeprogramować moduł IPDM, przerobić wiązkę elektryczna przy lampach i dołożyć czujnik wysokości pojazdu gdyż ledy maja automatyczna regulacje wysokości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za pomoc, kupię lampy i resztę pokombinujemy coś może się uda bo słaboo na zwykłych żaróweczkach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam ze bedzie bardzo cieżko musisz wiedzieć co robisz akurat ta przeróbka wymaga naprawdę dużej wiedzy. Popierwsze musisz mieć Consult do kodowania Ipdm i znac numer kodowania. Po drugie schemat instalacji jak przerobić ją przy lampach i gdzie wpiąć czujnik wysokości jak tego nie zrobisz dobrze mozesz uszkodzić IPDM i bedzie choinka na zegarach.
Samo podłączenie lamp nic nie światła bede migać jak stroboskop szkoda tylko kasy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Światła full led po podłączeniu działają jak stroboskop,wystarczy puścić wiązkę przez przekaźnik .Sterowanie na cewkę,a zasilanie przez styki bezpośrednio z akumulatora i już nie działa jak stroboskop.Co do Rouge,nie wiem,jak tam jest z poziomowaniem,ale lampy full led mają taki sam silniczek poziomowania,jak i w układzie manualnym.Kostka jest taka sama przy full led jak i H i full led będą miały poziomowanie manualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...