Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tarcie przy skręcaniu i przyspieszaniu


Shift11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu próbuję rozwiązać pewien problem w Micrze K12 1.2, a może ktoś miał podobny i będzie w stanie mi pomóc.

Tak jak w tytule tarcie z lewego przodu, które brzmi trochę jak hamowanie bardzo zużytymi klockami pojawia się tylko przy skręcaniu w prawo i jednoczesnym przyspieszaniu. Nie ma tego efektu przy bardzo delikatnymi wchodzeniu w zakręt, nie zależy od biegu, na każdym tak samo. Bez dodawania gazu nie hałasuje wcale. Naciskanie na hamulec nic nie zmienia, dźwięk ten sam.

Łożysko nie ma zauważanych luzów, nie szumi. Myślałem też o przegubie, tylko że nic z nim się charakterystycznego nie dzieje, nie ma najmniejszego strzelania.

Pomoże ktoś, jakieś pomysły?

Z góry dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieś lewa strone auta i zobacz czy sprężyny nie masz pęknietej od amortyzatora. Miałem podobny przypadek myslem że to przegub . A pojechałem na stację diagnostyczną i za 30zl. Znaleźli usterkę ( peknietą soreżyne) ale na początku według nich było wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...