Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z dachem


Anecia

Rekomendowane odpowiedzi

W moim 350z pojawił się problem z zamknięciem dachu.Otwiera się dobrze ale problem pojawia się przy zamykaniu,coś go blokuje przy samym końcu i do zamknięcia brakuje zaledwie kilku centymetrów.Poszycie dachu jest w stanie idealnym wymieniane było 2 lata temu w firmie Tap wid.Może ktoś miał podobny problem i orientuje się co może być tego powodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobieństwo tej usterki leży w poszyciu i w ewentualnym skurczeniu się materiału, a nie w konstrukcji zapinania. Może po prostu materiał się "skurczył".

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówie co to jest. Na stelarzu dachu masz po prawej i lewej takie gumki które spinają dach w harmonijke na samym końcu, u Ciebie te gumki są już wyciągniete i dlatego blokuje go tuż przed schowaniem do schowka. Zepnij sobie je pierw takerem żeby było napięcie i zamów od razu nowe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Już Ci mówie co to jest. Na stelarzu dachu masz po prawej i lewej takie gumki które spinają dach w harmonijke na samym końcu, u Ciebie te gumki są już wyciągniete i dlatego blokuje go tuż przed schowaniem do schowka. Zepnij sobie je pierw takerem żeby było napięcie i zamów od razu nowe :) 
Witaj. Możesz zrobić fotkę tych gumek i wrzucić ją tu żeby nie było wątpliwości? Myślę, że się przyda...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te gumki ( są po obu stronac)

 

Screenshot_20200621-155544_YouTube.thumb.jpg.ba8bce318db5cb391a8e3e8709b936a2.jpg

 

W tej pozycji dach się blokuje gdy sa one sparciałe 

Screenshot_20200621-155602_YouTube.thumb.jpg.3c792953934936ac4adf613e0b27717b.jpg

 

Nalezy stare usunąc, nowe kupić na ebay lub innym portalu. Załozyć i problem rozwiązany.

(Zdjęcia poglądowe)

Mam nadzieję że komuś to pomoże. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...