Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Polecany warsztat do naprawy skrzyń CVT. Mazowieckie


lemonsinthepot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Jestem nowy na Waszym forum i bardzo nie chciałbym go zaśmiecać :) nie znalazłem dedykowanego działu do pytania o warsztaty, a używając szukajki widzę, że pytacie o to w działach dotyczących poszczególnych modeli. Problem jest taki, że nie jestem właścicielem Nissana, ale jest to marka najbardziej pokrewna mojej, bo z tego co wiem montowane u Was CVT były od tego samego dostawcy co w moim Suzuki :)

Przechodząc do rzeczy: posypał mi się CVT, prawdopodobnie jakieś łożysko kulkowe. Na allegro/olx nie znalazłem używek, więc pozostaje naprawa. Szukałem warsztatu w Warszawie i okolicach po opiniach w Google i oczywiście te są skrajne, od "jestem zadowolony", po "złodzieje, wydałem 10k zł, a auto po miesiącu przestało jeździć". Bardzo nie chciałbym się znaleźć w tej drugiej grupie stąd mój post. Czy ktoś z Was naprawiał swojego CVT i może podzielić się opinią o warsztacie, który dobrze wykonał swoją robotę i wziął za to uczciwe pieniądze? 
Jeśli macie opinie w drugą stronę to też poproszę, będę wiedział jakie warsztaty omijać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...