Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zwijak w Note e11 2007


dareq1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem ze świecącą się kontrolką airbagu w Note 2007r. Na komputerze jest błąd B1049 "poduszka powietrzna kierowcy - przerwa". Zakupiłem dwa zwijaki nowe zamienniki firmy NTY (dopasowane przez sprzedawcę po nr VIN), ilość pinów się zgadzała, wizualnie takie same jak oryginał który został wymontowany z auta. Niestety oba zamienniki okazały się trefne: tzn pierwszy miał źle wyprowadzone piny bo przycisk "i" w kierownicy powodował załączenie klaksonu i wciśnięcie klaksonu powodowało zmiane menu wyświetlania na desce rozdzielczej (błąd poduszki zniknał), natomiast drugi zamiennik działał przez tydzień a potem znowu pojawił się błąd poduszki i dodatkowo po kilku dniach przestały działać niektóre przyciski sterowania w kierownicy. Potem zakupiłem używany oryginał który niestety nie zadziałał (błąd podzuszki nie zniknął). Proszę o poradę czy ktoś z Was się z tym spotkał ? Czy spróbować jeszcze raz z fabrycznie nowym zamiennikiem ? czy szukać znowu używanego oryginału ? A może jest ktoś kto potrafi wymienic samą taśmę w takim zwijaku ? Niestety nowy oryginał kosztuje 1000 zł i wydaje mi się że to zbyto kosztowna akcja. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...