Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podnoszenie szyby tył


bubuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam taki problem z tylną szybą. Sterowanie z tyłu podnosi i opuszcza szybę a przy kierowcy tylną szybę mogę tylko opuścić, podnieść się już nie da muszę ją podnosić sterowaniem z tyłu. Czy ktoś z was wyjmował już panel sterowania szybami od strony kierowcy i ma może jakieś zdjęcia nie chciał bym połamać jakiś zaczepów. Potrzebne mi to żeby sprawdzić czy jakiś kabel od przełącznika się nie odłączył lub urwał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyjmiesz to spryskaj spray contact do elektryki ja miałem podobnie tyle że od strony pasażera szyby nie podnosił styki zaśniedziały sprskane i działa po dziś dzień. Aby wyjąć panel jest na YouTube poradzisz sobie nic skomplikowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2020 o 10:35, bubuss napisał:

Witam, 

Mam taki problem z tylną szybą. Sterowanie z tyłu podnosi i opuszcza szybę a przy kierowcy tylną szybę mogę tylko opuścić, podnieść się już nie da muszę ją podnosić sterowaniem z tyłu. Czy ktoś z was wyjmował już panel sterowania szybami od strony kierowcy i ma może jakieś zdjęcia nie chciał bym połamać jakiś zaczepów. Potrzebne mi to żeby sprawdzić czy jakiś kabel od przełącznika się nie odłączył lub urwał?

Tam nie ma czego połamać ;) - Tu masz film, na którym widać jak wyjąć panel. Jeśli będziesz musiał podważyć śrubokrętem to wsadź go głębiej, żebyś nie podważył samej pyłki aluminiowej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawione myślałem że nie da rady a w końcu wd40 naprawił sam jak popsikałem przełącznik po rozebraniu do samych micro styków. Trochę się zastanawiałem czy może jakiś lut nie puścił ale okazało się że nie; dobrze że to wszystko proste w rozbiórce i w złożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...