Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lusterko wewnętrzne


Gregorius23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy da radę wymienić samo lusterko wewnętrzne w QQ? bez demontażu od szyby tylko wkład - demontował ktoś? - jest osadzone na takiej jakby kulce ale boję się coś zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, da się. Ja zamieniałem zwykłe na fotochromatyczne. Bez demontażu od szyby. Polecam poczytać wątek: 

 

Na pewno pomoże w kwestii wymiany lusterka.

Edytowane przez exciter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz - ja manualnie raczej jestem upośledzony niż uzdolniony jest ktoś kto to robi  - nie ASO - okolice Olsztyna - jestem świeżak - może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • bambus

post-28355-0-36665300-1447259370_thumb.jpg

 

Taki element jest przyklejony do szyby. Lusterko zdejmujesz przesuwając je w dół szyby około 1 cm, następnie lekko do siebie. Na zdjęciu widoczne są kawałki szyby, prawdopodobnie nieumiejętne zdejmowanie może się tak skończyć. Uważaj nie porysuj szyby podczas demontażu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisilYE powyżej słusznie zacytował @bambus

Wymiana lusterka naprawdę nie jest trudna.

Skąd będziesz miał nowe lusterko? Nie chcesz zainstalować fotochromatycznego, skoro masz okazję?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że bym chciał,z tego od dołu schodzi sreberko wyglada to słabo estetycznie- czytałem ten wątek o wymianie - sam nie dam rady a ASO pewnie mnie zabije - robię dopiero rozeznanie żeby kupić 

Edytowane przez Gregorius23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążę dalej temat - byłem dziś na serwisie klimy i zapytałem czy Pan ogarnąłby mi wymianę tego lusterka na fotochromatyczne - Pan powiedział ze za 50 zł tylko mam przywieść lusterko i teraz moja ogromna prośba - pomóżcie mi znaleźć takie lusterko - przeglądam aukcje, olx-a - ale wiecie jestem zielony jakby ktoś kto zna się na rzeczy ... czytałem wątek powyżej o lusterkach i jeszcze bardziej jestem skołowany .... pomożecie? aaaaa chciałbym czarne :)

takie coś znalazłem - ktoś może zweryfikować?

https://allegro.pl/oferta/nissan-qashqai-lusterko-wsteczne-fotochromatyczne-9239457022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, calypso83 napisał:

No właśnie ja już też widziałem te ogłoszenie ale obudowa jest np.inna niż u mnie

A jaka jest u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano zrobię zdjęcie i wrzucę wydaje mi się że taka sama jak w tym ogłoszeniu od QQ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy z linku do primiery i z linku z otomoto są takie same.

Jak czytałeś cały wątek o lusterku fotochromatycznym  to jest tam wzmianka że ktoś montował od premiery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gregorius23 napisał:

o i teraz gwożdzia wbiłeś ... i wiem że nic nie wiem

A Ty masz ten czujnik na wyposażeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MisilYE napisał:

Obudowy z linku do primiery i z linku z otomoto są takie same.

Jak czytałeś cały wątek o lusterku fotochromatycznym  to jest tam wzmianka że ktoś montował od premiery 

Witam

Montowane od primera 5 lat temu i działa idealnie wyżej masz link to sobie poczytaj cały temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MisilYE napisał:

A jaka jest u Ciebie?

Wiesz co jest jakby taka większa bo ta z linku bardziej płaska.Teraz nie sprawdzę bo nie mam dostępu do auta dopiero w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, calypso83 napisał:

Wiesz co jest jakby taka większa bo ta z linku bardziej płaska.Teraz nie sprawdzę bo nie mam dostępu do auta dopiero w piątek

Myślę że to  złudzenie - takie foto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje lusterko aktualne wygląda tak :

IMG_1691.JPG

i teraz prosze o pomoc czy wziąśc te od primery czarne czy od qq? proszę o pomoc.

Edytowane przez Gregorius23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...