Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyłączenie pikania stacyjki!


RobMaximus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na pewno już kiedyś tak mieliście że sprzątaliście swoją Navare NP300 i chcieliście mnieć dżwi pootwierane i słuchać przy tym muzyki, no ale się nie da ponieważ pikanie od alarmu stacyjki jest tak wkurzający że no poprostu się nie da tego wytrzymać. Sposób na wyłaczenie tego znalazłem na youtubie ale tylko dla NP300 z kluczykiem a ja mam wersję bez kluczyków czyli tylko na przycisk power on.

 

Może nie którym to pomoże ale mi nie za bardzo, może ktoś z was już ten problem rozwiązał dla wersji bez kluczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo wygodna i nie jest taka sztywna. Jest to spowodowane tym że moja wersja nie ma piór na tylnej osi tylko sprężyny i wahacze jak w osobówce. To ma swoje plusy i minusy. W razie załadunku o większej masie jest to minus ponieważ bardzo mocno siada (ja mówię tutaj o masie powyżej 500kg). A tak ogólnie to użytkuję ją od dwóch lat i do tej pory nie było poważniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolewanie ad blue to żaden kłopot. Odnośnie spalania, tyle ile wlejesz tyle spali :) A tak na serio to jazda w mieście poniżej 10l nie będzie. W terenie ciężko określić! W trasie to tak 8,0 do 8,5l przy 130km/h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...