Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ J11 - poduszki silnika - czy sa lepsze zamienniki?


LukaszZarembaOtw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fabryczne poduszki silnika albo sa tak delikatne albo juz fabrycznie uszkodzone.

Ktoś na forum pisał, ze zdarza sie ze QQ J11 wyjeżdża juz z uszkodzonymi poduchami.

Czy może ktoś wie, czy można kupić jakieś zamienniki, bardzo dobrej klasy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rocznik i przebieg QQ, że poduszki już są do wymiany?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Qashqai007 napisał:

Jaki rocznik i przebieg QQ, że poduszki już są do wymiany?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

rocznik 2018/2019 15 000km. ale to o niczym jeszcze nie świadczy, podobno nowe maja juz naderwane poduszki lub za miękkie.. Pytanie czy można je wymienić na nieco trwalsze????

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Łukasz,czy znajdziesz zamienniki.Czytałem,że można poduszki wykonać z poliuretanu,jeśli j tak zdesperowany,może poszukaj po necie,kiedyś widziałem ofertę jakiejś firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JACKO29 napisał:

Nie wiem Łukasz,czy znajdziesz zamienniki.Czytałem,że można poduszki wykonać z poliuretanu,jeśli j tak zdesperowany,może poszukaj po necie,kiedyś widziałem ofertę jakiejś firmy.

Wydaje mi sie, ze takie bujanie sie drazka zmiany biegów podczas dodawania lub odejmowania gazu podczas jazdy to może być spowodowane tymi poduszkami, nie??? Bo jaka może być inna przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz u wszystkich drążek się buja,raz mocniej,raz mało wyczuwalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JACKO29 napisał:

Łukasz u wszystkich drążek się buja,raz mocniej,raz mało wyczuwalnie.

 

No ok nie przeczę, ale czy istnieje jakieś logiczne tego wytłumaczenie??? Jak dla mnie to takie bujanie to po prostu nadmiernie ruszającą sie jednostka napędowa nie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o bujanie lewarkiem przy dodawaniu i odpuszczaniu gazu? U mnie tak od nowości jest i w ASO mówili, że to normalka. Wielu użytkowników też o tym mówiło i podobno Ten Typ Tak Ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, LukaszZarembaOtw napisał:

No ok nie przeczę, ale czy istnieje jakieś logiczne tego wytłumaczenie??? Jak dla mnie to takie bujanie to po prostu nadmiernie ruszającą sie jednostka napędowa nie?

 

 

A czy coś się dzieje oprócz tego że się rusza? Stuka strzela,silnik się obija? U mnie na poduszce silnika po obu stronach kły mają dystans po 5mm,drążek lekko się rusza,ale nic nie strzela,stuka,puka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JACKO29 napisał:

A czy coś się dzieje oprócz tego że się rusza? Stuka strzela,silnik się obija? U mnie na poduszce silnika po obu stronach kły mają dystans po 5mm,drążek lekko się rusza,ale nic nie strzela,stuka,puka....

Jacku, no niby nie stuka nie puka, ale są wyraźnie odczuwalne szarpnięcia, co już jest wg mnie powodem do niepokoju. Nie powinno tak byc, i dalej nie wiem co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kolegę uspokoje, ale tak jak pisał Jacko29, chyba każdy z nas odczuwa przesuwanie się drążka i poprostu się do tego przyzwyczailiśmy

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LukaszZarembaOtw napisał:

Jacku, no niby nie stuka nie puka, ale są wyraźnie odczuwalne szarpnięcia, co już jest wg mnie powodem do niepokoju. Nie powinno tak byc, i dalej nie wiem co z tym zrobic?

Nic,odpuść.Ciesz się jazdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kaśce dopiero po postach powyżej zauważyłem, że drążek rusza się przy dodawaniu i odejmowaniu gazu, ale nic więcej . W Almerze natomiast drążek tańczył jak szalony :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...