Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż Tempomatu w 370


Maxx370

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję do mojej zetki 370  AT   z 2012 domontowac tempomat  , mam juz stosowny set guzików do kierownicy  tylko nigdzie nie mogę zdobyć informacji czy i jaki moduł sterowania  powinienem dokupić

Czy Ktoś przerabiał moze ten temat ? , dzwoniłem już do Coobcia ale nie był w stanie pomóc

zapewne nie jest to instalacja plug&play i po zamontowaniu guzików będzie konieczne przynajmniej zaaktywowanie consultem pewnych opcji ew wymiana elektroniki

 

z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , sprawdzałem już wcześniej i wiem że ASCD jest realizowane przez moduł ECM

ale czy sa różne wersje ECM'ów  tego już nie zmalałem , to raczej domena kogoś biegłego w consulcie aby odpowiednio zaprogramował wszystkie funkcje

Aso nissana przebakiwało coś o wgraniu zupełnie nowej wersji oprogramowania , tego raczej nie zrobię bo jak coś pójdzie nie tak to wracam do domu busem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy posiadacz 370z  z  2012 roku z fabrycznie zamontowanym tempomatem mógłby mi podać vin swojego samochodu ? może być PW , ok udało się zdobyć z otomoto

Zamontowaliśmy guziki ale niestety obsługa tempomatu nie działa , poradzono mi aby w katalogu nissana porównać czy mam taką samą wiązkę przewodów prowadzących do kierownicy   i moduł ECM jak pojazd z fabrycznym tempomatem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sprawa jest skomplikowana ale jest szansa  bo w US jest juz taka instalacja  dla 350z

https://my350z.com/forum/engine-and-drivetrain/547171-cruise-on-a-base-with-no-aftermarket-bs-2.html

Trzeba dokupić czujnik do pedału hamulca

2530062J0E
SWITCH ASSY-ASCD CANCEL
no i zdobyć odpowiedni ROM do ecu , a to może byc problem  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...