Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie można otworzyć klapę bagażnika


pakar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z którym borykam się o dłuższego czasu gdzie nie mogę otworzyć klapę bagażnika. W pierwszej kolejności myślałem , że powodem był słaby akumulator , który został wymieniony na nowy problem pozostał dalej . Usterka  jest taka po zdjęciu klemy z akumulatora klapa bagażnika otworzy się dwa razy po czym zostanie w pozycji otwartej i już nie można go zamknąć w żaden sposób poprzez wciśnięcie guzika w klapie czy też z pilota zamykam ręcznie. Po zamknięciu już nie można otworzyć bagażnika kluczykiem , przyciskiem pod kierownicą czy też przyciskiem w  klapie aby otworzyć go ręcznie . Po ponownym  zdjęciu klemy bałaganik funkcjonuje dwa razy po czym  się blokuje i sytuacja jest taka sama jak poprzednio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jadę do serwisu 

 

7 godzin temu, grochowska napisał:

mam to samo .co robimy ?

jadę do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to nie autoryzowany serwis:D. Obawiam się, że w autoryzowanym to mogą co najwyżej olej wymienić, a to i tak nie zawsze im się udaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie ustalili uszkodzony przewód  w klapie  , który podczas podnoszenia się dotykał blachy. Naprawili usterkę i na obecną chwilę jeszcze działa . Te wszystkie wiązki kabli są jakieś dziwnie słabe w miejscach tam gdzie muszą  pracować pęka izolacja. Podobną sytuację mam w drzwiach kierowcy

Pozd.

 

A tak wygląda wiązka drzwiach 20190325_210445.thumb.jpg.e12e1988a37400525b399871f4bce2d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...