Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Błędy silnika i skrzyni biegów


paju

Rekomendowane odpowiedzi

Murano z50 wer. EU nie przełącza biegów. Miałem objawy wcześniej jak zimny nie przełączał biegów po przejechaniu 200m zgaszenie silnika i ponowne odpalenie i biegi działają. Teraz nie działa ten sposób. Podłączyłem pod komputer i takie błędy się pojawiły:bbe4b2e182a8406349b3168efa62487c.jpg2a32c4462efd16e7204fdb0a203ecc55.jpgd7a427014e19c0b9ff6ea4c6a10194a1.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wykasuj błędy i zobacz czy się na nowo pokarzą  jeśli tak to trzeba do gościa od ASB pojechać 
Wykasowane pojawiły się na nowo co to ASB? Chodzi o ABS? Coś mi grzebał przy nich mechanik bo wymieniałem łożyska przednie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paju napisał:

Wykasowane pojawiły się na nowo co to ASB? Chodzi o ABS? Coś mi grzebał przy nich mechanik bo wymieniałem łożyska przednie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Automatyczna Skrzynia Biegów - skrótem ASB. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

czujnik abs  wchodzi tak fachowo w piastę jak go nie wykreci sie  a ciezko to zrobic jak był od nowego nie ruszany to wyciagajac piastę po prostu jak zrobisz to bez wyczucia to go łamiesz lub pęknie i lipa jest osobiście wymieniałem piaste 2 razy za 1 razem spaprałem bo za mocno przykreciłem piase i bardzo szybko zaczeło huczec  :)  2 kupno kluczr dynamometrycznego i uzyta odpowiednia siła dokrecenia i jest git  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...