Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozmiar bagażnika


Durik

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z przymiarkami do zakupu T32, potrzebuję informacji na temat długości przestrzeni bagażowej po złożeniu tylnych foteli w wersji 5 - osobowej. Może ktoś wie? Albo ktoś może zmierzyć?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci pomierzyć tylko co dokładnie cię interesuje? I przy jakim ustawieniu foteli.

Dziwny jest podział foteli tylnych że duża kanapa jest z lewej. Powinna być z prawej wtedy można mieć pół aut ana ładunek i zabrać jedną osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie maksymalna  długość podłogi bagażnika, zastanawiam się czy da się  tam spać przy wzroście 180 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz przedni fotel do samego przodu to masz 190 cm ale jest z przodu podłokietnik którego nie przesuniesz i co gorsza w tylnej kanapie jest po srodkù uchwyt na napoje który będzie przeszkadzał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, choc ostatnio korcilo mnie na dluzszy wyjazd wymontowac kanapy i zdjac polki bagaznika - wtedy podloga/spanie jest kilka cm nizej - mozna swobodnie siedziec. Niestety nie jest to ten sam komfort co w moim bylym Picasso :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...