Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Listwa drzwi prawy tył X T31


Niewe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Uszkodziłem prawą, dolną listwę drzwi w swoim T31 i mam problem.

W ASO wyceniają ją jak nowego Pathfindera,  a internet pusty. Jedyna sztuka jaką znalazłem na allegro jest LEWA.

Nie zalega gdzieś komu taka w garażu? Nie musi być w stanie idealnym. Nie jestem estetą :)

Chętnie odkupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a ja podepnę się do pytania.
W jaki sposób bezpiecznie je zdemontować ?
Zmieniałem audio, wygłuszyłem drzwi, a niestety brzęczy zewnętrza listwa dolna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zielon wygląda na to, że listwa jest tylko na klipsach, więc powinno wystarczy ją podważyć i ściągnąć ciągnąć od drzwi. Jeśli wierzyć instrukcji serwisowej, to tył jest na 6 przód na 10 klipsach. W załączeniu strona z instrukcji serwisowej dotycząca tej listwy.

Same klipsy to prawdopodobnie powinny być takie:

 image.thumb.png.b2b65a820a50bfcd31be5efdf027e441.png

kupiłem jakiś czas temu 20 sztuk na ali za parę dolarów, bo musiałem naprawić listwę przy nadkolu. Ewentualnie mogą być takie:

image.thumb.png.ce6bbf7cb0e2ec5960ee11b55aa14976.png

nie ściągałem jeszcze tych listw, więc nie wiem niestety dokładnie, a instrukcja nie zawiera informacji dokładnej. Klipsy powinny wyjść z drzwi razem z listwą.

Nissan_XTrail_T31_SM_EXT-32.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne spinki listwy bocznej drzwi T31.

Sciąganie listy siłowe -niemal pewne ,ze cześć spinek zostanie połamana,a one -oryginalne nie są dostepne osobno.

DSC06744.jpg

DSC06745.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, piotrek3 napisał:

Oryginalne spinki listwy bocznej drzwi T31.

Sciąganie listy siłowe -niemal pewne ,ze cześć spinek zostanie połamana,a one -oryginalne nie są dostepne osobno.

a więc jak ściągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek3 to takich jeszcze nie widziałem. Wyglądają w sumie jak te dostępne na aliexpress tutaj. Pewnie znajdą się i na ebay. Jesteś w stanie potwierdzić czy zaprzeczyć, że klipsy po prosty wyciąga się odciągając listwę od drzwi w kierunku zewnętrznym, czy może należy ją przesunąć w konkretną stronę, albo płaskim narzędziem w jakiś sposób przycisnąć klipsy z której strony? Też jestem ciekaw jak to jest.

image.thumb.png.c099587168cd1a5ab4b149705db0296d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...