Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio z systemem Android 9.0. X-Trail T32


Jarek_L
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, nepomucen napisał:

Jeśli żaden z tych problemów u Ciebie nie występuje, to gratuluję decyzji. Wygląda świetnie i w zasadzie pozbawia x-traila jego największej wady.

Ja szukając auta nie "rozważałem" radia :) Szacun dla ludzi podejmujących decyzję zakupową auta po radiu :) To pewnie inne pokolenie, stąd te kolorowe regulowane jarmarkowe podświetlenia w autach nowych. Masakra. I czy to jest największa wada tego auta to nie wiem. To niestety stary model auta stąd takie radio. A mikrofon powinien albo współpracować z głośnikami (odpowiednia redukcja tego co ktoś mówi, żeby mikrofon to wyciszał) albo być jak najdalej od głośników czyli pod lampką. BTW. CO za problem wstawić w to miejsce ten mikrofon od radia? Tam jest sporo miejsca.

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smakor ja też nie, ale oprócz braku możliwości użycia google maps w radiu, ja nie widzę innych wad co najmniej takiej wielkości. Może jeszcze patrzę przez różowe okulary, ale naprawdę póki co uważam, że za te pieniądze to świetny samochód. Po zmianie radia dostaje jeszcze kilka dodatkowych punktów :)

Reszta niedoskonałości to wg mnie drobiazgi, dlatego nazwałem tę wadę "największą" :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 minut temu, neuspeed napisał:

Widzieliście to może?

 

 

Szukam czy jest opcja ogarnięcia czegoś takiego w Polsce.

Tak szukałem tego w necie ale nie znalazłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArtM napisał:

Oni są z Australii, to nie będzie tanie.....

Po zainstalowaniu radia z androidem, dokupieniu routera mobilnego i uruchomieniu Wifi w samochodzie stwierdzam, że CarPlay to jakiś przeżytek :-) Na początku używałem CarPlay, do czasu kiedy nie zainstalowałem Wifi.

Od tamtego czasu o CarPlay zapomniałem, bo przewaga posiadania internetu ze stacji multimedialnej samochodu jest niezaprzeczalna.

Pozdr.,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2020 o 22:17, ArtM napisał:

Oni są z Australii, to nie będzie tanie.....

Pod filmem na yt jest przecież link do ich sklepu internetowego. Cena 999 AUD co daje jakieś 2780 PLN plus transport i ewentualne opłaty.

Link tu przeklejam

Edytowane przez Emjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wb.sat napisał:
W dniu 6.10.2020 o 00:06, Emjot napisał:

Jestem posiadaczem Dasaity czy ktoś wie jak ustawić zegar na małym wyświetlaczu.

 

Na którym małym wyświetlaczu? Tym pod kierownicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ZibiT napisał:

Na którym małym wyświetlaczu? Tym pod kierownicą?

Zgadza się. O ile nastawiłem w radiu to na tym przy liczniku nie umiem zmienić bo odwołuje się do navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wb.sat napisał:

Zgadza się. O ile nastawiłem w radiu to na tym przy liczniku nie umiem zmienić bo odwołuje się do navi.

Nie wiem do końca jak to działa. Po pierwszej instalacji stacji dasaita, kiedy nie udało się podpiąć kamer, miałem rozsynchronizowany czas na zegarze w stacji i na wyświetlaczu Nissana. Po drugim pobycie w serwisie radiocar, przy którym udało się uruchomić kamery, mam dokładnie zsynchronizowany czas na stacji i wyświetlaczu Nissana. Nie wiem czy jest jakiś związek z tym, że od drugiego pobytu w serwisie, od którego wszystkie funkcje już zaczęły działać, te czasy są zsynchronizowane...

W Mazdzie miałem tak, że jak odłączyłem akumulator, to zegar zerował się do 00:00. Może tu tez tak zadziała? Dwie minuty przed północą odpiąć akumulator, a dokładnie o północy go podłączyć :-)

 

Pozdr.,

Z.

Edytowane przez ZibiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZibiT napisał:

Nie wiem do końca jak to działa. Po pierwszej instalacji stacji dasaita, kiedy nie udało się podpiąć kamer, miałem rozsynchronizowany czas na zegarze w stacji i na wyświetlaczu Nissana. Po drugim pobycie w serwisie radiocar, przy którym udało się uruchomić kamery, mam dokładnie zsynchronizowany czas na stacji i wyświetlaczu Nissana. Nie wiem czy jest jakiś związek z tym, że od drugiego pobytu w serwisie, od którego wszystkie funkcje już zaczęły działać, te czasy są zsynchronizowane...

W Mazdzie miałem tak, że jak odłączyłem akumulator, to zegar zerował się do 00:00. Może tu tez tak zadziała? Dwie minuty przed północą odpiąć akumulator, a dokładnie o północy go podłączyć :-)

 

Pozdr.,

Z.

Czy też masz problem z instalacją aplikacji z sklepu Play. Ściąga mi w miarę szybko ale nie chce mi zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio działa rewelacyjnie.Wystarczyło go zresetować do ustawień fabrycznych za pomocą przycisku na panelu a potem w menu. Po tym zabiegu można ustawić godzinę w radiu a na wyświetlaczu sam się zaktualizuje.

Edytowane przez wb.sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2020 o 14:06, wb.sat napisał:

Czy też masz problem z instalacją aplikacji z sklepu Play. Ściąga mi w miarę szybko ale nie chce mi zainstalować.

Nie mam żadnego problemu z instalacją aplikacji ze sklepu GooglePlay, odkąd uruchomiłem wifi w samochodzie, po zakupie mobilnego routera.

Pozdr.,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Troszkę odświeżę temat. Otóż chcę zakupić Dasaitę i mam pytanko o funkcję fizycznego klawisza kamery w oryginalnym radiu.

Mam 360 i tym przyciskiem można przełączać widok np. na prawe koło, lub podgląd z przodu.

Jak to jest z Dasaita ? Wiem, że obsługuję kamerę 360. tylko zastanawia mnie gdzie się przełącza funkcje kamery ?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki model Dasaita więc teraz polecacie kupić?

 

@ZibiT nadal zadowolony z zakupu? Jakieś wady po roku? Wybieranie głosowe jest dostępne w końcu po tej zmianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, neuspeed napisał:

Jaki model Dasaita więc teraz polecacie kupić?

 

@ZibiT nadal zadowolony z zakupu? Jakieś wady po roku? Wybieranie głosowe jest dostępne w końcu po tej zmianie?

Witajcie!

Jestem baaaardzo zadowolony z zakupu. Nie wyobrażam sobie teraz, jak mogłem przez 9 miesięcy jeździć na tym fabrycznym "badziewiastym zestawie multimedialnym"  Nissana 🙂

Zadowolenie tym większe, że jak pisałem, dokupiłem mobilny routerek do samochodu z kartą sim i pakietem danych (2GB/miesiąc, dużo za dużo 🙂 za 15 zł/mc) i  nie dość, że mam Internet w aucie, to jeszcze zapomniałem o CarPlay i AndroidAuto, bo łączę się bezpośrednio do aplikacji, które są na urządzeniach mobilnych (GoogleMaps, Waze, Apple Music, Youtube Music, TouTube. itd. itp). No i mogę oglądać meczyk w trasie albo obejrzeć "Sensacje XX wieku" Wołoszańskiego (oczywiście na parkingu :-)).

Pozdr.,

Z

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he fajnie, mi tam wystarcza dźwięk z komórki w radiu a to fabryczne daje :) Auto jednak głównie do jeżdżenia, ale to może kwestia pokolenia 😜 Jakbym coś robił to lepsze głośniki jak już + wyciszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.12.2021 o 09:37, ZibiT napisał:

dokupiłem mobilny routerek do samochodu z kartą sim i pakietem danych (2GB/miesiąc, dużo za dużo 🙂 za 15 zł/mc)

A jak to się sprawdzi jak pojedziesz zagramanicę ?  

Może już przetestowałeś ? 

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Prezes napisał:

A jak to się sprawdzi jak pojedziesz zagramanicę ?  

Może już przetestowałeś ? 

W pakiecie danych na kartę SIM mam również roaming, więc nie powinno być problemu, przynajmniej w UE 🙂

Jeszcze nie sprawdzałem.

Pozdr.,

Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

mam w rogue takie radio jak na zdjeciu

mam zamiar wymiecic na radio takie jak na drugiej fotce

czy napotkam jakis problem

czy zeby dzialala navi wystarczy podpiac antene gps

dziekuje za pomoc

radio.jpg

radio 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...