Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana przedniej szyby.


TIIDA.C11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy orientuję się ktoś, jakich rozmiarów potrzebne są dystanse przy wymianie przedniej szyby i gdzie je można dostać? Dzwoniłem do serwisu Nissana i w odpowiedzi otrzymałem że takich informacji nie udzielają, a panowie od szyb pierwsze słyszą. Czy oprócz dystansów, będzie mi jeszcze coś potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wniknąłem w temat bardzo dogłębnie i dodam informacje jakby ktoś chciał kiedyś sam wymienić przednią szybę. Jeżeli ktoś ma trochę zdolności manualnych, może to zrobić sam i zaoszczędzić troszkę kasy. Dystanse o które pytałem - okazuje się że dystansem wokół szyby, jest sama uszczelka, odstępniki (zawiesia patrz.foto) które są oryginalnie, można spokojnie pominąć - ich zadaniem jest tylko to, aby szyba przez pierwszą godzinę, dwie nie opadła i można z powodzeniem zastąpić je taśmą, która będzie nam tą szybę podtrzymywać lub ją podeprzeć. Taśma rozprężna - piankowa, które idzie od wewnętrznej strony auta, pomiędzy szybą a karoserią, spełnia tylko i wyłącznie funkcję estetyczną - aby nie był widoczny klej po ściągnięciu słupka. Na foto wszystko co nam będzie potrzebne. Powodzenia

122035856_290290325292211_2788473977576613513_n.jpg

Bez tytułu.png

Bez tytułu11.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...