Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła przednie


Dario1975

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Czy ktoś wie czy do wymiany świateł konieczny jest demontaż zderzaka?X trail t31 2010 po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że niestety trzeba zdjąć zderzak. Niestety nie mogę znaleźć gdzie to w instrukcji serwisowej jest dokładnie opisane. Próbowałem demontować lampę bez tego aby się dostać do żarników jak pierwszy raz musiałem wymieniać i niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przed lifcie obowiązkowo, ostatnio demontowałem zderzak i nie widzę takiej możliwości by dało się to zrobić bez .Pozytywne jest to że u  mnie demontaż zderzaka trwał około 40 minut więc nie jest źle.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Dario1975 jest fajny kanał jednego Japończyka, który dłubie przy swoim przedliftowym T31, ale nieco podobieństw da się wychwycić. Wrzucił niedawno filmik o demontażu lamp przednich bez demontażu zderzaka, odkręcając tylko kilka mocowań. Patrząc po tym jak wygląda lampa do polifta wygląda na to, że z mocowaniami do zderzaka i dolnymi śrubami jest bardzo podobnie jak nie tak samo.

https://youtu.be/QvsdqosaolI

bc1c86ec4a63a60cd4feb60ea94a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...