Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z odpalaniem


krasnal80

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Proszę o podpowiedź jaki może być problem w odpalaniu X. Skrzynia automat . Bateria w pilocie wymieniona . System bez kluczykowy. Podejrzewam że czujnik przy hamulcu macza w tym palce. Jak wsadzam kluczyk do stacyjki bo nie  mogę odpalić bez kluczykowo to jakby problemu nie ma . Proszę o podpowiedzi. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem. System bezkluczykowy. Komunikat na liczniku key not found. Nie odpuszcza blokada stacyjki. Problem pojawia się kiedy jest sucho i ciepło. Podczas deszczu i wilgoci jest ok. Wyczyszczone oba czujniki przy pedale hamulca , wymienione baterie w obu kluczach ,rozebrane drzwi żeby sprawdzić instalację elektryczną od wyłączników na klamkach. Problem pojawia się 2-3 razy na 10 odpaleń. Może razem znajdziemy jakieś rozwiązanie. U mnie wersja z manualną skrzynią biegów. Po włożeniu klucza do stacyjki jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej. w moim X problemem okazał się czujnik pedału hamulca. Są tam dwie kostki odpowiedzialne za odblokowywanie systemu odpalania i odblokowywania skrzyni biegów - automat. Poruszałem tym kostkami aby się upewnić jakie mam kupić nowe. Problem zniknął sam wszystko działa . Podejrzewam, że jak sprzątałem samochód to poruszyłem kabelkiem przy którejś kostce i może nie stykało czy coś. Sam do końca nie wiem, ale pomogło szukanie przyczyny. Wystarczyło docisnąć styki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...