Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Metaliczne stuki w prawym tylnym kole


barniak

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas nierówności coś stuka z okolic prawego tylnego koła. Dźwięk jakby stukanie garnków. Osłona termiczna nad tłumikiem zdjęta, tłumik się trzyma i nie stuka.

 

czy osłona tarczy hamulcowej może wydawać taki dźwięk? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam objaw w kombi myślałem że to łączniki staba więc zmieniłem na nowe gumy staba też nowe, wg mnie to chyba będzie któryś ze silent blocków. Nie powiedzą ci którzy już się uporali z tym, co jest powodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Devil1986 napisał:

Mam ten sam objaw w kombi myślałem że to łączniki staba więc zmieniłem na nowe gumy staba też nowe, wg mnie to chyba będzie któryś ze silent blocków. Nie powiedzą ci którzy już się uporali z tym, co jest powodem

Jutro zobacze w bagazniku gdzie kolo zapasowe jest, moze tam cos wpadlo i stuka. Chociaz watpie. Wedlug mnie odglos idzie z koła tylnego i jest dosyć głosny... Silent blockow czyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakiś link do przedmiotu albo nr oem? Poszukam sobie co to jest - mechanik ze mnie żaden stąd takie błache pytania, przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie górne amortyzatora. Zobacz czy czasem nie przegnił cały kielich. Często spotykane przypadłości w almerach i T30. Auta pokrewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu zmieniałem amortyzatory i zaglądałem tam i było wszystko ok żadnej przebitej blachy. Chyba że w jakimś innym miejscu. Mi to tak strzela jak wjadę w jakąś większą nierówność, jest to dźwięk podobny do obijania się drążka stabilizacyjnego, tylko gumy i łączniki były wymieniane miesiąc temu razem z amortyzatorami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...