Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Maxima a35 koszty serwisu prośba o porady od posiadaczy


spiderman98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem bardzo napalony na zakup maximy a35 wiem że to forum nie jest od tego tematu ale na prawdę przetrzepalem całe google i na temat tego auta nie ma prawię nic.

Mam pytania odnośnie jak wygląda serwis tego samochodu? Czy muszę jechać do Nissana czy mogę to zrobić bez problemu w nieautoryzowanym serwisie? Jaki jest dostęp do części w Polsce? Jakie są koszty podstawowych części typu rozrząd ile kosztuje wymiana rozrządu? Jakieś opinie od posiadaczy? Czy da się włożyć tam gaz?

Kod silnika z wikipedii jest taki sam jak w murano , 350z, czy te części z tych samochodów są kompatybilne? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

 

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

trochę późno z odpowiedzią , ale generalnie auto jest proste w serwisowaniu, konstrukcja zbliżona do Murano (ta sama plyta podłogowa), silnik prawie identyczny,  tylko napęd na 1 oś, więc jeszcze bardziej niezawodne... silnik Murano i Maxima to FWD

W zależności od roku Maximy miały większą moc niż Murano, już nie pamietam ale miały inne wałki i chyba na dolocie i wylocie zmienne fazy, ale to tez różnie w latach było... 

część cześci powinna być kompatybilna , takie jak rozrusznik, alternator, łożyska, tarcze, klocki

ale każdą część trzeba sprawdzać przed zakupem, najlepiej symbole na stronach w USA, bo w polskiej sieci dilerskiej nie musi to być skatalogowane.. może się okazać że stabilizator pasuje, ale już coś tam nie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...