Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualne Mapy do NC3


Smakor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniał ktoś ostatnio mapy w ramach aktualizacji? Jaka jest aktualnie dostępna wersja? Chyba przed wakacjami warto byłoby się zaktualizować aby nie jeździć "po polu" jak obecnie (dojazd do Karpacza z Wrocławia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem mapy ok 3-4 tygodnie temu. Sa to tylko mapy, bez update samej nawigacji zawsze ale warto odświeżyć

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB był poruszany temat aktualnych map...."aktualnych" z 2018r,a najbardziej z 2019 które nie widzą nowo oddanych odcinków dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jak ze wsparciem ich topowej aplikacji, po cichutku, tylnym wyjściem dadzą sobie spokój, zwłąszcza, że NC3 w takiej formie to już tylko my używamy w europie i w Xie... reszta dostała już AA ;/

Nic dziwnego, że odbili się od dna swego czasu. Może zmiana koloru podświetlenia wnętrza jak w nowej Octavii to za dużo (ale gimbazie się strasznie podoba, ehhh) to przydałoby się  trochę tchnąć nowości. A na razie, do czasu przynajmniej mapy aktualizować...

Po ostatniej przejażdżce i wylądowaniu i tak z telefonem na kolanach muszę jednak zamówić uchwyt ProClip do telefonu bo dalej bez tego ani rusz... Choć google też mnie nie zachwyca prowadząc zwykle najkrótszą drogą bez zważania co to za droga...  Trzeba mocno uważać.

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie narzekam na google,najważniejsze że są online.możesz sprawdzić co cię czeka przed wyruszeniem.a to co mamy na karcie to porażka i chyba pomyłka,jestem po wymianie.ostatnio leciałem do Wawy i od 30 km przed celem kazała mi zjeżdżać w boczne drogi.Zmieniałem ustawienia ,na każdym to samo.na uchwycie z telefonem tak jak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta ma wydanie V5 a w radiu jako wydanie widnieje v4

Tylko mapy zostaly zaktualizowane a nie system

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką samą, kurcze tak myśle gdyby tak się udało wykorzystać ten nasz SYSTEM do wyświetlania chociaż tapet jak cyfrowa ramka, było by git ,ale na to chyba za mocny procesor :laie_67:

Edytowane przez vahanar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurde zadzwoniłem do serwisu własnie aby przed wyjazdem wakacyjnym zaktualizować mapę i się dowiedziałem, że "nie ma kampanii dla mojego auta i mi nie przysługuje", mam dzwonić koło września. Może się pojawi. To jakiś chory ŻART? Czyli fajne radio, fajne nawi a wyjazd i tak "na telefonie"... witki opadają... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2020 o 08:03, JACKO29 napisał:

Na FB był poruszany temat aktualnych map...."aktualnych" z 2018r,a najbardziej z 2019 które nie widzą nowo oddanych odcinków dróg.

... i to nie byle jakich dróg, ale nawet S-ek. Jadąc S5 z Poznania do Wrocławia wg. NC3 V5 kawał drogi gnamy polem.

Dlatego swego czasu zainwestowałem w Pro Clip i powiesiłem na nim Modekoma SX 7.1 z AM na pokładzie, a NC3 niech sobie odpoczywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem się dziwić nawigacjom,mam AM najnowszą i będąc dosłownie 2km od wjazdu na A1 AM chciała mnie wyprowadzić...przez Warszawę! Mimo,że miała wpisaną trasę najszybszą,z drogami płatnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojeździłem ostatnio trochę po Mazurach z Android Auto. Jak znajdę trochę czasu (po powrocie z delegacji) to opiszę to rozwiązanie. Na tym etapie rozwoju tego oprogramowania mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JACKO29 napisał:

Ja już przestałem się dziwić nawigacjom,mam AM najnowszą i będąc dosłownie 2km od wjazdu na A1 AM chciała mnie wyprowadzić...przez Warszawę! Mimo,że miała wpisaną trasę najszybszą,z drogami płatnymi.

Szybka czasami płata tego typu figle, ale czasami warto po wyznaczeniu trasy zmienić typ trasy na bezpieczną, lub optymalną, a być może "będziesz Pan zadowolony". Zazwyczaj na dłuższych trasach korzystam z bezpiecznej - jest bardziej przewidywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem teraz w bieszczadach i bez GM nie dalo by rady pojechac nowszymi odcinkami drog.

Nissanowka nawigacja kazala co chwila zawracac (jesli to mozliwe zawroc)

Mape mialem caly czas wlaczona (przez caly pobyt) poniewaz ma jedna przydatna ceche, mozna zobaczyc na drogach lokalnych "agrawki" i ostre zakrety i odpowiednio zareagowac - przy ostrych zakretach i zbyt duzej predkosci piszczy, wiec mozna bezpieczniej jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Robert_B napisał:

Ja pojeździłem ostatnio trochę po Mazurach z Android Auto. Jak znajdę trochę czasu (po powrocie z delegacji) to opiszę to rozwiązanie. Na tym etapie rozwoju tego oprogramowania mogę polecić.

No ba! Niestety w moim X Trailu (2018) oczywiście nie ma opcji, aby odpalić Android Auto. 

 Za to moja żona w swoim nowym Clio ma możliwość zastosowania Android Auto i to jest genialne - przynajmniej GM ma na wyświetlaczu. No, ale jest jedno "ale". Android Auto oficjalnie nie jest dostępna w Polsce. To jest żart. Sprzedaja auto hucznie reklamując tę opcję, a jej nie można zainstalować. Oczywiście nieoficjalnie da się wszystko. Trzeba jedynie załadować plik .apk z Android Auto i wszystko gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seta21, Android Auto jest oficjalnie dostępne w Polsce na smartfonach z Androidem w wersji 10. Na tej wersji Androida nie ma potrzeby instalować aplikacji Android Auto (pomimo że nie ma jej na liście aplikacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robert_B napisał:

@seta21, Android Auto jest oficjalnie dostępne w Polsce na smartfonach z Androidem w wersji 10. Na tej wersji Androida nie ma potrzeby instalować aplikacji Android Auto (pomimo że nie ma jej na liście aplikacji).

Niby tak, ale aplikacji jako takiej nie ma a powinna chyba być widoczna. Jak ją wyszukam w telefonie to pisze, że jest zainstalowana i tyle. Można zmienić jakieś ustawienia. W starszej wersji wydawało mi się, że można było ją normalnie odpalić po instalacji z APK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączysz smartfon kablem z samochodem, to wtedy aplikacja Android Auto się automatycznie uruchamia. Od niedawna jest wreszcie możliwość wyłączenia wszelkich powiadomień (WhatsApp, SMS, e-mail, itp.) na wyświetlaczu samochodu. Wcześniej bardzo mnie to irytowało, dlatego nie używałem Android Auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Zebyscie nie poplyneli zaraz z tym AA i praca w innych autach  :)

Pamietajcie w jakim dziale jestesmy i w jakim autku "grzebiemy"

To nie jest QQ tylko X i niestety z wielkimi niedostatkami medialnymi  :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ArtM napisał:

Robert_B niestety My w X-ach mamy model radia bez AA, nie to co QQ

Upsss. przepraszam. Byłem pewien, że w T32 jest już Android Auto :blush:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w RP to pewnie cena nowego z Ali z Andkiem tak przypuszczam i to bez takiej ingerencji w w sprzęt.Dla tego gościa to codzienność i perfekcja w tym co robi.pełne uznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...