Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stukanie w oknie panoramicznym.


3mka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Czy ktoś miał może problem z dziwnym metalicznym stukaniem w oknie panoramicznym mniej wiecej na wysokości głowy kierowcy. Brzmi to jakby coś uderzalo w aluminiową prowadnice okna dachowego przy jeździe po nierównościach. Czasami jest ok a czasami gdy się wzbudzi stuka i stuka. Najlepiej słychać przy zwiniętej podsufitce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie w T31 zaobserwowałem tak jak by szękanie zębami w prawym tylnym rogu ale tylko gdy roleta jest odsunięta. Patrzyłem na konstrukcję i nie mam pojęcia co może to powodować :turned:, także nie jesteś jedyny.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nierównościach mocno pracuje cały dach i te stuki to normalka i raczej  nie do wyeliminowania.

P.S.

Oczywiście mam na myśli stan kiedy szyberdach  jest otwarty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 10:53, piotrek3 napisał:

Na nierównościach mocno pracuje cały dach i te stuki to normalka i raczej  nie do wyeliminowania.

P.S.

Oczywiście mam na myśli stan kiedy szyberdach  jest otwarty..

u mnie ten dzwięk jest  tylko w konfiguracji zamknięty dach, otwarta roleta, w każdej innej nie występuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja ma miejsce przy zamkniętym oknie dachowym. Gdy roleta jest rozłożona też słychać tyle że mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...