Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MICRA K12 1,2 65KM problem z rozruchem


HOROWITZ

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do specjalistów od instalacji gazowych.Czy przyczyną problemów z rozruchem ciepłego silnika może być reduktor gazu BRC 1200 Genius ?.Opiszę w czym rzecz-otóż pacjent samochód zony przebieg 70 tysi 2010 rocznik

instalacja gazowa BRC jaki typ nie wiem ,założona od nowości reduktor 1200 BRC Genius.Śmiga bez zastrzeżeń na gazie i benzynie.Jedyny problem od czasu do czasu z uruchomieniem gdy jest ciepły silnik.Rano bez problemu odpala od strzała.Dodam ,że świece wymienione i maja przebieg może 5000km ,luzy zaworów sprawdzone -ok.Spec od BRC powiedział ,że to wina reduktora i trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak się zdarzyć, może warto pojeździć tylko na PB z zakręconą butla aby sprawdzić czy to nei wina LPG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.jestem kompletnie niekumaty w temacie gazu.Próbowałem jeżdzić na samej PB i to samo przy wyłaczonej instalacji.Zaworu na butli nie znalazłem.Gzie tu jest zawór ????IMG_20200710_102940.thumb.jpg.1bc85fd8135a337f195b40130c0f44bd.jpg

IMG_20200710_103001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ta karbowana śrubka po prawej pod wtyczkami do czerwonego EZ

po zakręceniu wyjeździj gaz aż się przełączy na PB i dopiero wtedy sprawdź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok!  tak zrobiłem i będę jeżdził sobota niedziela na Pb.Zobaczymy

Dzięki za instrukcję i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...