Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Układ kierowniczy


spartan1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Terrano po wymianie gałek, drążka, sworzni na wahaczach, łączników stabilzatora. Podczas jazdy po asfalcie, coś skrzypi w prawym przednim kole, nie mogę tego zlokalizować. Uczucie takie jakby koło było popuszczone. Podniesiony na podnośniku, nie ma luzów na kole. Miał ktoś podobny problem, z góry dzięki za sugestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączniki stabilizatora?Albo gumy stabilizatora. To takie wróżenie z fusów. Musisz nasłuchiwać i sam namierzyć niepokojące dzwięki.

Mnie kiedyś skrzypiały nowe tylne łączniki staba. Taki bubel był i ciężko było namierzyć,bo ich nie brałem pod uwagę. Po wyjęciu okazało się że się zacierają.(złożone na sucho).

Zdjąłem te gumy z nich dałem smaru i działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak zlokalizujesz i uporasz się z usterką,to napisz o co chodziło.

Bo większość tylko zasięga inspiracji i tyle ich tu widziano :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak zlokalizuje oczywiście napisze. Paweł masz messengera wysłał bym Ci filmik z tym dziwnym dźwiękiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma,bo ja to się nie bawię w te nowinki :P. Byłem teraz w okolicach żywca na tydzień. Że tez nie spojrzałem wcześniej skąd jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. 

Paweł dzięki za chęci i próbę pomocy:D:DJakJak będziesz w okolicach Żywca pisz śmiało, zgadamy się ;)Usterka zlokalizowana okazało się że to sprzęgiełko manualne świrowało, po wymianie wszystko jest ok:DTeran wraca do gry, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To dobrze. Bywam czasem na kempingu w W.górce. Sezon juz bliski końcowi ,to nie wiem czy się uda jeszcze wyjechać w tym roku,al gdyby zima dopisała sniegiem,to zapewne tam sie zjawimy :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...