Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z automatyczną skrzynią biegów


Pszczola90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, 

Na wstępie przepraszam jeżeli taki temat już gdzieś tutaj jest. 

Mam problem z moim terrano r20 2.7tdi, ze skrzynią automatyczną. Produkcja 98r.

Problem polega na tym że w dniu dzisiejszym od tak, bez przyczyny skrzynia przestała wrzucać 4 bieg.. Mało tego skrzynia nie reaguje również na przycisk nadbiegu. Olej w normie, wymieniony wraz z filtrem jakieś półtora miesiąca temu. Bardzo proszę o wskazówki i rady bo już mam powoli dość tego samochodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest ok,to bardziej skrzynia jest mało znana przez użytkowników i dlatego nikt nic nie pisze. 

Proponuję udać się do warsztatu zajmującego się automatami,bo samemu to kupę czasu i nerwów zmarnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel084 napisał:

Samochód jest ok,to bardziej skrzynia jest mało znana przez użytkowników i dlatego nikt nic nie pisze. 

Proponuję udać się do warsztatu zajmującego się automatami,bo samemu to kupę czasu i nerwów zmarnujesz.

Tylko najbliższy warsztat z automatami to przeszło 120km odległości, jazda na 3 biegach to będzie wyorawa życia. :D

Ale nie mogę wykluczyć że tak się nie skończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest to wina sterowania skrzynią,nie samej skrzyni.

Nigdy takiej skrzyni w terrano nie widziałem i nie wiem jak i czym jest sterowana.

Ale poszukaj czy gdzieś jakiś wężyk,kabel nie jest przetarty,odpięty,luźny.

Może coś z podciśnieniem?

Może to być głupota a ty będziesz na 3biegach 120km leciał:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...