Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Qashqai J10 PANORAMICZNY DACH PROBLEM


karolmk92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry uprzedzam że jestem nowy na forum więc przepraszam jak wstawiłem ten post nie w tym miejscu , nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca .

Dziś mój panoramiczny dach otworzył się w 1/3 części . dwa pozostałe elementy rolety/ żaluzji zostały w na końcu schowane. Miał ktoś podobny problem przypadek ? Jak sobie z tym poradzić ?  Mechanizm działa caly czas prawidłowo ale tak jak napisałem tylko 1/3 żaluzji się przesuwa , dziękuje bardzo za każda pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2020 o 23:33, karolmk92 napisał:

 Mechanizm działa caly czas prawidłowo ale tak jak napisałem tylko 1/3 żaluzji się przesuwa 

Spróbuj delikatnie "pomóc" rolecie ręcznie. Jeśli nie da się nadal zamknąć to być może jeden z elementów rolety się wypiął i blokuje wysuwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie ostatnia część rolety się nie wysuwa - plastikowy zaczep się urwał i pewnie leży gdzieś między blachą a podsufitką. Kupić tego nie sposób, przynajmniej ja nie znalazłem. Na szrotach nie chcą rozmontowywać rolety, można kupić całą a to się średnio opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...