Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T31- 2.0DCI 173 HP , głośna praca silnika wymiana spostrzeżeń - Spotkanie ?


katazipen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od niedawna jestem posiadaczem w/w auta T31 Nissan X trail 2.0 DCI  173 HP , uważam osobiście że kultura pracy silnika w moim aucie jest na niskim poziomie , głośna praca , lekkie poklekotywanie itd. głównie na zimnym choć na ciepłym silniku wcale nie idealnie . Mam do porównywania  inny diesel 2,5 DCI z Nissana Interstara .

Czy ktoś z kolegów mieszka i ma czas na spotkanie ja dojadę i ewentualnie posłuchanie mojego X trail a ? Jestem z łódzkiego Okolice Piotrkowa Trybunalskiego ?

Czy wasze silniki też tak pracują głośno ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czysto poglądowo, może nagraj pracę silnika zaraz po odpaleniu, mam wersję 150KM, ale chodzi stosunkowo cicho, może poduszki masz do wymiany..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosna czy cicha praca diesla to zawsze jest odczucie subiektywne -dla kazdego moze brzemiec to inaczej.

Ale jak już to za głośna prace diesla najczesciej winne sa wadliwe wtryskiwacze.

Poduszki silniki nie maja na głosna prace silnika żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim konkretnym przejeździe po takiej konkretnej jeździe praca lekko Cicha lekko staje się delikatniejsza ale potrzeba ty 10- 30 km przejechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2020 o 22:33, katazipen napisał:

Czy ktoś z kolegów mieszka i ma czas na spotkanie ja dojadę i ewentualnie posłuchanie mojego X trail a ? Jestem z łódzkiego Okolice Piotrkowa Trybunalskiego ?

jak chcesz podjedz do Lodzi, Chojny, nie trzeba przebijac sie przez miasto, druga opcja to prawdopodobnie w srode albo czwartek bede jechal za Piotrkow Tryb., zwykle jade przez Moszczenice, zostaw jakies namiary to podjade, moze byc ma PW

Edytowane przez borge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej pasuje tylko jutro Daje auto na wał do regeneracji wał napędowy odnośnie tych moich wibracji  o których mówiłem/pisałem . Auto mam odebrać w czwartek. 

Znasz może ten warsztat na ulicy przestrzennej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Przestrzennej ktory regeneruje waly napedowe nie, pamietam ze byl tam zaklad regenerujacy walki glowicy rozrzadu ale to bylo 3 dekady temu ; )

jak chcesz jutro przed warsztatem podjechac posluchac silnika, zostaw tel. na PM, oddzwonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Borge:

Dzięki za info że w ogóle się odezwałeś Chciałem wysłać na pw ale nie możesz otrzymywać wiadomości . Taki wyświetli mi się komunikat

 

http://napedowe.pl/  

 

Rolmet II

Edytowane przez katazipen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...