Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwne odgłosy przy puszczeniu gazu


Tomasz_es

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Wracajac z wakacji kilka dni temu miałem dziwne odgłosy w pathfinderze swoim. Mianowicie przy jechaniu w dół gdy puściłem gaz (jadąc na biegu) coś mi stukało. Miało to miejsce wlprzy wolnej jedzie w momencie gdy silnik jak by to powiedzieć zaczynał "wyhamowywać". Pomyślałem że może hamulce. Wymieniłem tarcze i klocki przód i tył, szczęki hamulcowe, przy okazji końcówki, drążki i łączniki, oraz pęknięta sprężynę z tyłu w amorze. Wszystkie oleje i płyny wraz z filtrami. Niby wszytsko było ok, ale wczoraj ponownie usłyszałem dziwne odgłosy. Na domiar złego jak pojechałem do mechanika i go zabrałem i chciałem pokazać o co chodzi wszystko wróciło do normy. Tak jak by coś się rozgrzało i uspokoiło... Odgłos jakby z okolic tył niego koła. Nawet nagrałem krótki filmik jak to wygląda. Postaram się go dodać. Macie jakiś pomysł gdzie szukać sprawcy tego odgłosu?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakość kiepska ale miałem tylko chwile na nagranie. Może coś pomoże

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie miał mechanik je sprawdzić u wymienić w razie potrzeby... Generalnie wczoraj pojeździłem i znowu cisza... Denerwuje mnie ze coś tam siada a nie wiem co...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok. Krzyżaki mam zamiar wymienić na tylnim wale. Czy oba są takie same? Tzn 27x82?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Co do lampy wezmę jednak taka jak Twoja ta krótsza...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...