Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dmuchawa/wentylator wnętrza E12.


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień wcześniej wszystko było w porządku, a dzisiaj po uruchomieniu silnika wentylator zaczął szeleścić. Zależnie od obrotów albo szeleści szybciej albo wolniej.

Co jest? Szczotki, jakiś śmieć? Jak się do tego wentylatora dostać?

Po stronie pasażera są dwa schowki, górny i dolny, wyjąłem je ale i tak jest tam tylko gąszcz cięgien, klipsów, osłon, do tego bardzo ciasno i nie bardzo wiadomo jak wyjąć ten wentylator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też tak miewam obstawiam suchy liść. Wyjmij filtr kabinowy i włącz dmuchawę wszystko zbędne wyleci. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-T560 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2020 o 23:50, Krakus_E12 napisał:

Witam, też tak miewam obstawiam suchy liść. Wyjmij filtr kabinowy i włącz dmuchawę wszystko zbędne wyleci. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-T560 przy użyciu Tapatalka
 

Spróbuję tak zrobić ale obawiam się, że to chyba nie jest żaden paproch, bo pewnie już dawno by się wytarł i rozdrobnił. Dodatkowo dowiedziałem się, że wentylator jest dostępny od strony kierowcy, a nie od pasażera. Sam dostęp do niego jest mocno utrudniony. Ponoć trzeba albo obniżyć kolumnę kierownicy i wyjąć zestaw wskaźników albo próbować to zrobić od spodu i demontować pedał gazu. Ogólnie operacja mocno pracochłonna, niewygodna i niewdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dzień dobry. Czy może Pan napisać czy rozwiązał Pan problem z wentylatorem. W moim Note mam to samo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2021 o 18:43, boogi napisał:

Dzień dobry. Czy może Pan napisać czy rozwiązał Pan problem z wentylatorem. W moim Note mam to samo. Pozdrawiam

Problem sam się rozwiązał. Przestało szeleścić i już jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Note E11 FL 2009r są jakieś miejsca gdzie zbierają się liście itd? W dużym Fiacie to wiedziałem gdzie szukać jak coś szeleściło lub parowało wnętrze. A czy w Notku można gdzieś zajrzeć,  żeby usunąć szlam z liści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...