Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie podłączone jest gniazdo AUX


pavvel_2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem QQ z 2008 roku, niestety radio to bardzo uboga wersja Clariona bez złączy AUX i USB w podłokietniku. Ponieważ często używam złącza AUX postanowiłem zmienić to radio na taki sam model Clariona lecz z klawiszem AUX na panelu i doprowadzić to złącze do schowka. Proszę o pomoc, która kostka i które piny są za to odpowiedzialne.

Zdjęcie nr 1 radio które mam.

Zdjęcie nr 2 radio które chcę założyć

Zdjęcie nr 3 przyłącza, zdjęcie to zapożyczyłem z tego forum, mam nadzieję że właściciel tego zdjęcia nie ma nic przeciwko.

Screenshot_20200809_093940.jpg

Screenshot_20200809_093748.jpg

Screenshot_20200809_093603.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, lecz nadal nie wiem gdzie to podłączyć. Sądzę że powinny być piny opisane jako AUX IN L, AUX IN R oraz AUX IN GND, proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem tak V02 V04 kanały R+ L+, V01 V03 kanały R- L- do wejścia AUX które poprowadziłem do schowka.

Po wciśnięciu klawisza AUX na radiu pojawia się komunikat NO AUX, włożenie Jacka 3,5mm do wejścia nic nie zmienia.

Niech kolega doradzi czy coś podłączyłem źle czy może trzeba coś jeszcze podłączyć w tej kostce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się do jakiegoś starego posta i tam jest zdjęcie kostki w którą wchodzą kable od AUX i oprócz V01-04 dodatkowo podpięte są V05 opisany jako earth i V12 opisany jako AUX on. Co mam podłączyć do pinu V12? Pomóżcie bo niedługo wyjazd na wakacje a z gołym radiem to trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pavvel_2004 napisał:

Temat do zamknięcia, wszystkie potrzebne informacje znalazłem na Rosyjskim forum. 

To podziel się tą wiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, kabel z V12 należy połączyć z V01 i V03 czyli minusami z wejścia AUX i dać pod jakąś śrubkę obudowy radia. 

Screenshot_20200813_193201_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200813_193138_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...