Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] od czego są podpięte te przewody


Monia88

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

powiedzcie mi jak w temacie od czego są te przewody? tam pod spodem jest jeszcze jeden 

Problem był bo silnik nagle zgasł i nie chciał odpalić 

Elektryk stwierdził ze dwa przewody w tym miejscu były odpięte, po prostu wisiały luźno i po dokręceniu ich silnik odpalił. tam są nowe śruby bo nie było podobno.

Tylko teraz mam problem bo nie przełącza się na gaz tzn słychać elektrozawór w zbiorniku ale nie przełącza tylko co jakiś czas jest dźwięk elektrozaworu tak jakby chciał ale nie może.

I stąd moje pytanie czy te przewody maja coś wspólnego z tym?

niestety zakład w którym montowałem instalacje jest zamknięty do 16 sierpnia, a ten elektryk raczej mi nie pomoże z instalacją gazową.

IMG_20200812_183322.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te przewody to MASA, 

odnośnie gazu, to jaka instalacja, centralka świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZ w zbiorniku to jedno a drugi masz pewnie przy reduktorze, może spadły przewody z cewki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody są na swoim miejscu.

Dzisiaj rano przełączył sie i przejechalem ze 2km jak bylem w sklepie ale juz po ponownym odpaleniu bylo to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to w poniedzialek podjade dopiero bo maja urlop

A te przewody od masy nie maja nic wspolnego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem jedna rzecz..

jak odpalę i nie włączę świateł ani nic innego to przełączy się na gaz ale jak tylko włączę światła bądź klimatyzacje to zaraz przełącznik miga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...