Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schemat -diagram kostek nawigacji


maciekq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś drobny sukcesik jest. Działające radio. Teraz przeróbka instalacji, bezinwazyjna. Zobaczymy co dalej.

20220902_210631.jpg

 

Tak na marginesie, jak komuś przyjdzie kiedyś kupić takie radio, z powodu awarii swojego, tobpodstawowy test żeby sprawdzić czy w ogóle reaguje przed wpięciem do auta to podpięcie zasilania stałego i masy - wtedy jak pisałem wciąga płytę i wysuwa po wciśnięciu eject.

Ciekawa sytuacja. Radio jest niby zablokowane, a sparowałem z nim telefon.

20220902_211936.jpg

Może chodzi o poziom zablokowania, nie znam się na tym, ale ja mam zielony. A czytałem, że jeszcze jest blokada poziomu czerwonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 2.09.2022 o 21:08, tomkek1912 napisał:

Jakiś drobny sukcesik jest. Działające radio. Teraz przeróbka instalacji, bezinwazyjna. Zobaczymy co dalej.

20220902_210631.jpg

 

Tak na marginesie, jak komuś przyjdzie kiedyś kupić takie radio, z powodu awarii swojego, tobpodstawowy test żeby sprawdzić czy w ogóle reaguje przed wpięciem do auta to podpięcie zasilania stałego i masy - wtedy jak pisałem wciąga płytę i wysuwa po wciśnięciu eject.

Ciekawa sytuacja. Radio jest niby zablokowane, a sparowałem z nim telefon.

20220902_211936.jpg

Może chodzi o poziom zablokowania, nie znam się na tym, ale ja mam zielony. A czytałem, że jeszcze jest blokada poziomu czerwonego.

Mam ten sam problem czy mógłbym prosić o pomoc connect 2 tylko działa 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mały/duży update podłączenia radia:

Uruchomienie sterowania z kierownicy w radiach z  Chin .... po CanBusie :

Do poprawnego działania sterowania z kierownicy: tel/"i"/głośność"/SOURCE itd należy wpiąć 3 przewody w kostkę 

1/ w wiązce dołączonej  do radia z modułem CANBUS sa dwa zaślepione przewody: KEY1 i KEY2 ( kolory nie maja znaczenia ) - muszą być DWA jeśli jest 1 może nie zadziałać

2/ do obu dolutować pin męski z jakiejś kostki ( jest kilka wolnych wiec można wyjąć )  pin 0,68 mm cieniutkie  🙂

3/ przewód KEY1 (dowolny) wsadzić w kostkę miejsce nr 6 - przeciwnie powinien być przewód damski szary 

4/ przewód  KEY2 wsadzić w kostkę w miejsce nr 16 - przeciwnie powinien być  damski czerwony

5/ z kostki chińskiej CANBUS wyjąć wolny CZARNY ( jest ich kilka i łącza sie ze sobą i ) lub dołączyć i wpiąć w miejsce nr 15  - przeciwnie jest fioletowy

W menu radia przejść do ustawień klawiszy kierownicy, naciskać pojedyńczo i dodawać odpowiednie funkcje zatwierdzając OK dla każdego klawisza oddzielnie

 

Grafika poniżej: 

 

radio1.pdf

Edytowane przez maciekq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...