Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stacja multimedialna Nissan qq j10 nagłośnienie BOSE problemy z dzwiwkiem


lukmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie stacji multimedialnej do QQ j10 z Aliexspres.Po montażu nie miałem dźwięku w głośnikach okazało się ze mam oryginalne nagłośnienie BOSE i musiałem na kostce na 1 pinie podać +12 na wzmacniacz.Tak zrobiłem i mam dźwięk.Jednak siła minimalnego dźwięku na radiu jest zbyt głośna i nie mogę jej zmniejszyć.Poza tym ustawienia głośników przod-tył itd tez na radiu nie działa.Dzwiek gdy łącze się z telefonem czy przenośnymi nośnikami mogę precyzyjnie regulować,sterowanie na kier działa również jak i tony basy itd.Problem jest na słuchaniu radia.Czy miał ktoś coś takiego i może podpowiedzieć jak to rozwiązał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Masz tak ponieważ podłączyłeś przewody głośnikowe idące bezpośrednio z kostki ISO, a tam są przewody audio-out wysokiej częstotliwości. Na wzmacniacz BOSE musisz podać sygnał audio-out niskiej częstotliwości, czyli możesz to zrobić na 2 sposoby:

#1 >> jeżeli z tyłu radio masz wyjścia na RCA audio-out, to podłącz przewody chinch pod przewody głośnikowe w kostce ISO

#2 >> jeżeli z tyłu radio nie masz wyjścia na RCA, to musisz wstawić konwerter sygnału "hi to low" pomiędzy radio a kostkę ISO

Daj znać jaki typ przewodów masz to mogę Ci podesłać zdjęcia jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...