Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tarcze i klocki - co polecacie?


aca1975
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem komplet brembo tarcze plus klocki. Jak narazie super... Przy okazji wymieniłem okładziny od ręcznego...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przód TRW i klocki Textar. Jest ok i przystępnie cenowo, przy okazji wymieniłem jedną ze sprężynujących blaszek - na aukcji można znaleźć jako "Zestaw akcesoriów montażowych klocków hamulcow" z firmy autofren, jak oryginał.

Po wymianie trzeba "ułożyć" tarcze z klockami - można na Youtube popatrzeć 

IMG_20200807_121026_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troszkę odświeżę temat, potrzebuje kompletu tarcze + klocki do Nissana X-trail T31 5os. 

 

Doczytałem, że rozmiarowo na przód tarcze powinny mieć 296mm, na tył zaś 292mm.

 

Mam pytanie odnośnie producentów, na których warto zwrócić uwagę i czy faktycznie klocki i tarcze powinny być tego samego producenta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmy Textar przy założeniu że sa dobrze zamontowane.przerabiałem ten temat w swoim samochodzie.Wymiana prosta jeśli się pewne rzeczy po prostu wie

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HOROWITZ napisał:

Polecam firmy Textar przy założeniu że sa dobrze zamontowane.przerabiałem ten temat w swoim samochodzie.Wymiana prosta jeśli się pewne rzeczy po prostu wie

 

Dzięki śliczne, wezmę to pod uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, eryk93 napisał:

Troszkę odświeżę temat, potrzebuje kompletu tarcze + klocki do Nissana X-trail T31 5os. 

@eryk93 tylko dlaczego zadales pytanie w dziale Pathfindera? ; )

w swoim aucie, w ubieglym roku zalozylem na przod i tyl tarcze i klocki Zimmermann,
jestem zadowolony, zrobilem z nimi juz dwa przeglady techniczne i na rolkach trzymaja jak brzytwa

klocki i tarcze nie musza byc jednego producenta, mozna dobierac dowolnie ale powinny byc tej samej klasy,
tzn. nie ma sensu zakladac np. wierconych tarcz a do tego zwyklych klockow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, borge napisał:

tylko dlaczego zadales pytanie w dziale Pathfindera? ; )

Fakt, nie zwróciłem uwagi, nie mniej jednak dzięki za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...