Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyciek z maglownicy


RafWalP12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z wyciekiem płynu wspomagania z maglownicy w P12 sedan z 2002 roku a dokładniej na górze z wyjścia na kolumnę kierowniczą , wie ktoś może jaki jest tam uszczelniacz?

IMG_20200901_205112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, czy już robiłeś maglownice, ja mogę ci co najwyżej podsunąć rozwiązanie jakie u mnie pomogło na dłużej. W mojej P12 leciało już mocno, musiałem dolewać co parę dni dosłownie, stosowałem różne uszczelniacze i płyny z uszczelniaczami, ale to niewiele dawało, to były o ile pamiętam jakieś K2 i Prestone (nie pamiętam pisowni i może mylę nazwy).W desperacji kupiłem taką tubkę uszczelniacza Wynx (też nie pamiętam dokładnie jak to się pisze) to była taka dość mała tubka, całą wcisnąłem do zbiornika i szczerze mówiąc rok miałem spokoju, serio i bez ściemy, po roku pamiętam, że znowu zaczęło powoli ubywać, ale sprzedałem P12 i pozbyłem się problemu. Może warto spróbować zanim zacznie się robić, mi mechanicy mówili, że taka robota to może max na pół roku do roku pomóc a i tak zacznie lecieć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...