Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skaczący fotel w T31


MajkJaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w momencie zakupu prawdopodobnie nie wyłapałem usterki w postaci "skakającego" fotela. Już opisuję:

Gdy wjeżdzam na wyboje, zwalniacza, duże uskoki to jak samochód opada to fotel kierowcy lekko podskakuje do góry (gdzieś się nie trzyma). Coś jak w ciężarówkach ;) Jak mocno się go naciśnie to lekko odbija siedzisko (same siedzisko, oparcie jest ok). Mechanik na wymianie olejów powiedział, że fotel się wysłużył ale nic konkretnego nie usłyszałem. Co do wysłużenia to jest taka możliwość - poprzedni właściciel zrobił nim ledwie 86 tysięcy kilometrów, jednak były to trasy wyłącznie do pracy (po 2 km). Wsiadania i wysiadania było co nie miara.

Jakieś podpowiedzi  co mogę sam sprawdzić aby nie dokonać żadnych uszkodzeń? Z góry dzięki, załączę później filmik może to komuś naświetli problem bo na forum nic nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam podobną usterkę. Czy ktoś próbował z tym walczyć i odkrył w czym tkwi problem? Może to normalne zjawisko przy fotelu, który ma regulację wysokości fotela kierowcy. W przypadku fotel pasażera nie ma takiego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...