Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak świateł pozycyjnych po wyjęciu kluczyka


croco

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w moim T32 po wyjęciu kluczyka ze stacyjki gasną światła pozycyjne — czy to w X-Trailu normalne? Do tej pory w żadnym samochodzie tak nie miałem, a światła pozycyjne mogły świecić zawsze (niezależnie od obecności ani stanu kluczyka w stacyjce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światla gasną po wyjęciu kluczyka. Wystarczy je potem wyłączyć i włączyć probowałeś? A i tsk wyłączy je po ok 20 minutach oszczędzanie energi... Bynajmniej tak było w qq

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chodziło mi o coś zupełnie innego. W każdym innym samochodzie mogłem ustawić przełącznik świateł na pozycyjne, wyjąć kluczyk, zamknąć auto i odejść z pozostawionymi światłami pozycyjnymi. W ten sposób pozostawiając samochód na poboczu nadal był dobrze widoczny. W moim X-Trailu to niemożliwe, bo światła pozycyjne nie włączają się bez kluczyka. Tak jest we wszystkich egzemplarzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umiesz czytać? Każde auto można zostawić na pozycyjnych a nawet mijania (nie sprawdzałem ale pewnie i na długich). A wszystkie nowe auta chronią akumulator, więc już nie ma jak w poczciwym Golfie 2 że zostawiasz na noc i rano nie odpalasz. Domyślanie gasną po wyjęciu kluczyka bez względu co masz ustawione (super funkcja), a jak chcesz jakieś zostawić to je WŁĄCZ, wyjdź i zamknij auto. Nie zgasną (przez min 20 minut)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...