Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
croco

Brak świateł pozycyjnych po wyjęciu kluczyka

Recommended Posts

croco

Cześć, w moim T32 po wyjęciu kluczyka ze stacyjki gasną światła pozycyjne — czy to w X-Trailu normalne? Do tej pory w żadnym samochodzie tak nie miałem, a światła pozycyjne mogły świecić zawsze (niezależnie od obecności ani stanu kluczyka w stacyjce).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Smakor

Światla gasną po wyjęciu kluczyka. Wystarczy je potem wyłączyć i włączyć probowałeś? A i tsk wyłączy je po ok 20 minutach oszczędzanie energi... Bynajmniej tak było w qq

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
croco

Chodziło mi o coś zupełnie innego. W każdym innym samochodzie mogłem ustawić przełącznik świateł na pozycyjne, wyjąć kluczyk, zamknąć auto i odejść z pozostawionymi światłami pozycyjnymi. W ten sposób pozostawiając samochód na poboczu nadal był dobrze widoczny. W moim X-Trailu to niemożliwe, bo światła pozycyjne nie włączają się bez kluczyka. Tak jest we wszystkich egzemplarzach?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Smakor

Czy umiesz czytać? Każde auto można zostawić na pozycyjnych a nawet mijania (nie sprawdzałem ale pewnie i na długich). A wszystkie nowe auta chronią akumulator, więc już nie ma jak w poczciwym Golfie 2 że zostawiasz na noc i rano nie odpalasz. Domyślanie gasną po wyjęciu kluczyka bez względu co masz ustawione (super funkcja), a jak chcesz jakieś zostawić to je WŁĄCZ, wyjdź i zamknij auto. Nie zgasną (przez min 20 minut)

Edited by Smakor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×