Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hamulce tył


zipero02

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Od czego zależy czy z tyłu są bębny czy tarcze? Mam Accente z 2018 z felgami 17 cali i mam bębny. Patrząc w cenniki z tamtych lat czy tarcza czy bęben zależy od rozmiaru felgi, tylko 18 maja tarcze? A widuje wersje rzekomo z takimi samymi felgami jak u mnie i wyposażeniem i maja tarcze. Jak jest u Was?

pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam bide wersję Juka z 2012 roku w wersji silnikowej 1.6, 117 KM i mam tarcze przód i tył. Na chłopski rozum tarcze jako rozwiązanie efektywniejsze powinny być w wersjach A) cięższych B) mocniejszych. To tylko teoria, bo aktualnie, niestety, należy brać uwagę również rozwiązanie C) koszty... 

Na pewno nie wiązałbym typu rozwiązania od wielkości felgi, na której auto wyjeżdża z salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, neq napisał:

Posiadam bide wersję Juka z 2012 roku w wersji silnikowej 1.6, 117 KM i mam tarcze przód i tył. Na chłopski rozum tarcze jako rozwiązanie efektywniejsze powinny być w wersjach A) cięższych B) mocniejszych. To tylko teoria, bo aktualnie, niestety, należy brać uwagę również rozwiązanie C) koszty... 

Na pewno nie wiązałbym typu rozwiązania od wielkości felgi, na której auto wyjeżdża z salonu

Ja nie wiąże, ja mówię jak to jest zapisane w cenniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z felgami, to jest tak, że możesz je sobie zamówić jako opcję w salonie. Ostatnio widziałem Juka na 17 z bębnami z tyłu i wygląda to co najmniej dziwnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...