Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Sign in to follow this  
zipero02

Hamulce tył

Recommended Posts

zipero02

Cześć 

Od czego zależy czy z tyłu są bębny czy tarcze? Mam Accente z 2018 z felgami 17 cali i mam bębny. Patrząc w cenniki z tamtych lat czy tarcza czy bęben zależy od rozmiaru felgi, tylko 18 maja tarcze? A widuje wersje rzekomo z takimi samymi felgami jak u mnie i wyposażeniem i maja tarcze. Jak jest u Was?

pozdrawiam

M

neq

Posiadam bide wersję Juka z 2012 roku w wersji silnikowej 1.6, 117 KM i mam tarcze przód i tył. Na chłopski rozum tarcze jako rozwiązanie efektywniejsze powinny być w wersjach A) cięższych B) mocniejszych. To tylko teoria, bo aktualnie, niestety, należy brać uwagę również rozwiązanie C) koszty... 

Na pewno nie wiązałbym typu rozwiązania od wielkości felgi, na której auto wyjeżdża z salonu

Edited by neq

zipero02
12 godzin temu, neq napisał:

Posiadam bide wersję Juka z 2012 roku w wersji silnikowej 1.6, 117 KM i mam tarcze przód i tył. Na chłopski rozum tarcze jako rozwiązanie efektywniejsze powinny być w wersjach A) cięższych B) mocniejszych. To tylko teoria, bo aktualnie, niestety, należy brać uwagę również rozwiązanie C) koszty... 

Na pewno nie wiązałbym typu rozwiązania od wielkości felgi, na której auto wyjeżdża z salonu

Ja nie wiąże, ja mówię jak to jest zapisane w cenniku...

Edited by zipero02

neq

Wiesz z felgami, to jest tak, że możesz je sobie zamówić jako opcję w salonie. Ostatnio widziałem Juka na 17 z bębnami z tyłu i wygląda to co najmniej dziwnie. 

zipero02

Nowy Juke w Accenta w salonie tez miał bębny i nie wiem czy nie miał  18 calowych kół.

Edited by zipero02

mexxmen30

Ja miałem Tekna z 2013 na felgach 17 i były tarcze p+t a silnik 1.6 117koni .

neq

Wydaje mi się, że bębny zostały wprowadzone po FL. Mój wyjeżdżał na stalówkach z salonu i miał tak jak wspomniałem tarcze. 

Zaldar

z 2011 roku tekna +pseudoskóry,startstop,pełna wersja tarcze na 2 osiach

zipero02

Na to wyglada ze po FL...