Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K12 1,2 80KM sport : hamulce, świece


Cwarek93

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej firmy polecacie tarcze i klocki na przód oraz świece zapłonowe? Jakiej firmy był montowane w oryginalne.

Druga kwestia, wymieniał ktoś obramowanie pokręteł od nawiewów? U mnie popękały i przebija podświetlenie od wewnątrz- brzydko to wygląda. Jest możliwość wymiany samych obramówek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy da się wymienić same obramówki, ale cały panel kosztuje około 30 zł (na szrocie). No i raczej same popękane będą, bo to przypadłość typowa dla tego auta.

Hamulce to tak samo jak do każdego popularnego auta: Jak nie masz żadnych preferencji, to cokolwiek markowego się nada. A jak ma hamować lepiej niż fabryka, to polecę ferodo ds performance (mam w większym aucie i są świetne).

ACtC-3cl6yOzXPHRBn2h6Inn4bK-e1EXOZpyB7hY

 

Jakie były montowane oryginalnie to nie ma żadnego znaczenia, bo to zależy tylko do tego z kim w danym roku umowę podpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ate nie polecam, bo błyskawicznie rdzewieją (a do tego niczego więcej niż fabryczne minimum wydajności nie oferują). Jeśli ktoś zwraca uwagę na estetykę (i ma alufelgi), to niech wybierze tarcze malowane.

 

PS Gdzie jest ten "sport" w 1.2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...