Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Koło dojazdowe


tommmm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Juka po lifcie z zestawem naprawczym przebitej opony. Auto stoi na 18 calowych felgach, pytanie moje jest czy dojazdówka w tym rozmiarze wejdzie w miejsce koła zapasowego. Tak, wiem mogę mniejszy dojazd kupić, ale jednak wolałbym tą 18-tkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pulsarze mam koła 205/50 R17 i fabryczną dojazdówkę na wyposażeniu o rozmiarze na pewno o nie tylko mniejszej średnicy, ale i szerokości. Gdybym kombinował ze zmianą dojazdówki na większą średnicę, to pozostałe akcesoria typu lewarek, etc. już by się tam nie zmieściły, no chyba że planujesz wywalić te tworzywa, które trzymają wszystko na swoim miejscu.
Sam bym chętnie widział u siebie normalne koło zapasowe, ale wnęka jest zbyt płytka, więc podniosło by mi podłogę (wykładzinę) bagażnika.

Ale tak jest w Pulsarze, a jak u Ciebie, to już musisz sam to rozważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tommmm napisał:

Witam, posiadam Juka po lifcie z zestawem naprawczym przebitej opony. Auto stoi na 18 calowych felgach, pytanie moje jest czy dojazdówka w tym rozmiarze wejdzie w miejsce koła zapasowego. Tak, wiem mogę mniejszy dojazd kupić, ale jednak wolałbym tą 18-tkę.

Z ciekawości - co Cię skłania do wożenia takiego kloca ? W ówczesnych samochodach miejskich nie spotkałem się jeszcze aby zapas był identyczny. W Infiniti mam 21" i nie wyobrażam sobie tego wozić na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynam powątpiewać w sens takiego rozmiaru :)A skłoniła na początku mnie też cena - koło 17 cali jest jakieś tylko 30 zł tańsze od 18 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...