Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Błąd poduszki kierowcy


wojtgor

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem forumowicze. Pojawiły mi się dwa błędy "Obwód poduszki powietrznej kierowcy" - B1052 i B1042. Wymieniłem taśmę skrętną kierownicy na zamiennik, ale nie pomogło. Z postów jakie przeczytałem wynika, że być może kostki na czujnikach zaśniedziały. Czy ktoś pomoże mi je zlokalizować. gdzie są i jak się do nich dostać?  Pozdrawiam.

 

IMG_0435.jpg

IMG_0434.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre zamienniki taśmy Airbag na ogół wytrzymują raptem  parę miesięcy ale  od samego początku mogą być problemy jak u Ciebie bo wtyczki nie są dobrze spasowane  i często jest problem z właściwym połączeniem.

Może to jest przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrek3 napisał:

Niektóre zamienniki taśmy Airbag na ogół wytrzymują raptem  parę miesięcy ale  od samego początku mogą być problemy jak u Ciebie bo wtyczki nie są dobrze spasowane  i często jest problem z właściwym połączeniem.

Może to jest przyczyną?

Może nie dopisałem, ale ja wymieniłem taśmę ponieważ ten błąd pojawił się wcześniej i dlatego zacząłem od taśmy skrętnej. Teraz czas na styki przy czujnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...