Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ubezpieczenie AC/OC


neuspeed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W PZU dali mi bardzo dobre warunki, Assistans bez limitow w Polsce i 1200 poza, etc.. ale cena OC+AC full wyszla ponad 4 300 zl "logowane" auto w Warszawie

Warta ok. 3 600 zla ale ciut gorsze warunki, auto na 14 dni itp a Allianz 3 200 zl i auto na 10 dni z tym ze to ponad 1 000 zl roznicy w porownaniu do PZU - dla mnie to przegiecie. Wzialem Allianz w koncu bo jednak podobnie z Warta a 400 zl taniej

W PZU i Warcie wartosc auta ok. 98 000 a w Allianz 96 000 (3 lata i 33 000 przebieg, bez szkody)

Skad Wy bierzecie tak niskie kwoty ubezpieczen?

Ja nie mialem u zanego ubzpieczyciela nic ponizej 3 000 zl, eh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, juras2017 napisał:

Skad Wy bierzecie tak niskie kwoty ubezpieczen?

bez urazy proszę, Brałeś pod uwagę gdzie mieszkasz ? i gdzie chcesz podpisać polisę ? to naczynia połączone. Próbowałeś choćby przez znajomych gdzieś dalej ? może warunki i koszt zupełnie inny. Każdy chce zarobić, ale w różnych regionach ten zarobek może być zupełnie inny bo wiąże się z podażą i popytem. Muszą ciąć i wiadomo dlaczego. I nie chodzi o porównywarkę. Bo każdy agent ma różne dojścia do decydentów.  

U mnie auto  w grudniu kończy 3 lata .

Przez pierwsze 3 lata miałem gwarantowaną sumę  127 K z FV zakupu - WARTA

Na 4 rok pakiet PREMIUM WARTA 

OC -KOMFORT / AC  -PREMIUM / NWW / ASISTANCE PLATYNOWY / PAKIET SZYBA  = 1580PLN 

Wartość auta po 3 latach = 102k  napisał jeden z kolegów i chyba to najlepsza oferta jaką tu czytałem. Tak myślę ,że Wszystko zależy od kogoś gdzieś głębiej powiązanego . To co otrzymujemy na wstępie to szuflada.

Edytowane przez vahanar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mocno zawyżoną cenę auta to oferta chyba fajna. Oczywiście jeszcze szczegółowe detale mają znaczenie ale i tak fajnie.

Mi PZU w listopadzie 2020 wyceniło rocznik 2019 1.3 NConecta z premium na 99 178 zł

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.11.2021 o 17:58, Smakor napisał:

Nowa polisa PZU full wypas: 2600 (wycena auta 96 tys.)

 

przepłaciłeś ;)

U mnie wyszło taniej  - ubezpieczyciel WARTA = 1580 PLN (wartość  95.5 K)

image.thumb.png.37917184d797c182071b56af9b2fd100.png

Edytowane przez szybkicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena super, nie wchodząc w szczegóły. Jak dodałem PZU Fv wykupową auta oddali mi jeszcze 200 zł więc suma sumarum 2400. Była to najtańsza oferta jaką miałem (z 5).  Nie wiem jakie znaczenie ma tez rocznik u mnie jednak 2019 a nie 2017.  kalkulator na stronie Warty na podstawie ogólnych danych podaje 2100 przy wariancie ASO a nie Partner. Jak doliczyć do tego ochronę zniżek w PZU mogłoby wyjść podobnie. Może za rok pozyskam szczegółową ofertę choć za 200-300 zł nie zmienię ubezpieczyciela po nastu latach i zero problemów (kilka szkód, kradzież). 

Miałem np takie:

image.thumb.png.0de53e534b6f6e75abf7a4edeb8aabd9.png

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...